Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ma voltam kontrollon pszichiátrián és a doki azt mondta, hogy egészségesnek nézek ki, így az antidepresszánst felemelte 10mg-ról 20mg-ra.Reggelente egyet kell szednem.Ezzel mire gondolt, hogy egészségesnek nézek ki? (én hülye nem kérdeztem rá) Nem voltam már egy ideje kivizsgálva, kivéve vérnyomás meg vérkép.Milyen formában érthette ezt?Lehet bajom a 20mg-tól?Vagy agyi bajra értette volna?Akinek van valami ötlete vagy szed ilyet az írja már le.Köszönöm.

2015. jún. 18. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ja... az orvosok már csak ilyen faramuciak! Ha meggyógyulsz akkor felemelik a gyógyszer adagot, hogy majd a mellékhatásoktól visszatérjél hozzá. Ne hogy má az legyen a problémája, hogy nincs betege, mert akkor lehúzhatná a wc-n a diplomáját.

Ha orvosfüggő vagy, keress másik orvost, ha nem, dobd jó messze a sz.r gyógyszereit

2015. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!