Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a depresszióm ellen?

Mit tegyek a depresszióm ellen?

Figyelt kérdés
Most már semmihez nincs kedvem odáig fajult a dolog. Nincsenek barátaim, senki akivel mindent meg tudnék beszélni. Párom persze szeret, de vele azért mindent nem lehet megbeszélni pl csajos dolgokat. Úgy látom senki nem veszi észre, hogy baj van vele. Vannak kiborulásaim, akkor csak rámondják, hogy hiszti és kész. Mit csináljak, kihez forduljak?? Sokszor azt érzem felesleges vagyok, nem vagyok jó semmire. Segítsen valaki, kérem! :(

2015. jún. 15. 11:35
 1/2 Atomkakas ***** válasza:

Szia!

[link]

Van egy közmondás: "Egy bolond százat csinál!"

Segíthet az Orbánfű tea fogyasztása: reggel, este 2gramm.

B12 vitamin fogyasztás. c vitamin fogyasztása

Továbbá a napi kitűzött feladatok sikeres elvégzése! :)

2015. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!

a depresszió egy súlyos betegség és nagyon nehéz egyedül szembeszállni vele, orvosi segítség nélkül. keress fel egy pszichiáter vagy pszichológust-előbbi gyógyszereket is felírhat a pszichológus "beszélgetős" terápiával segít, attól függ hogy te miben hiszel. ám nagyon mély depressziót általában gyógyszerrel-is szokták kezelni de a terápia is nélkülözhetetlen. az ilyen szakemberek óradíja minimum 5ezer forintnál kezdődik magánpraxisban, ha ezt nem engedheted meg magadnak, akkor felkeresheted a körzedti ideggondozót, és ott juthatsz pszichiátriai ellátáshoz, csak mivel nagyon sok ember akarja általában igénybe venni, kevés idő maradhat rád. itt pszichoterápiára is elküldhetnek ha kéred, de itt megint az idő kérdéses. persze ez attól is függ h hol laksz és kiket fogsz ki. práld ki ezt és ha megteheted akkor keress fel magánrendelést is én is ezt tettem, és egyre jobban fejlődök :)

2015. jún. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!