Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Rosszul érzem magam.

Mit tegyek? Rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés
Nem bírom már tovább :( Pánikbetegséggel kezelnek,tehát gyógyszert szedek lassan két éve. Egészen jól voltam az utóbbi időben,de lecsökkentették ezért a gyógyszeradagomat és nagyon rosszul vagyok. Az autóban ültem és sikitoztam,hogy engedjenek ki és majdnem kiugrottam az autópálya közepén. Nagyon gyűlölöm már ezt az egészet! Senki se fog szóba állni velem,mert hátráltatok mindenkit. Nem direkt csinálom,próbálok mélyeket lélegezni meg minden,de van hogy ilyenkor a nyugtató se hat. Annyira megviselt ez most,hogy alig merek bármit is csinálni és bizonytalanság érzetem van. Mit tehetnék? Lőttek az egyetemnek,buliknak,utazásnak,munkának.. :(
2015. jún. 12. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felkeresnék egy másik orvost is. Szeretnék, de jobb tanáccsal nem tudok szolgálni.
2015. jún. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!