Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy ennyire rákatta...

Normális, hogy ennyire rákattantam egy sorozatra?

Figyelt kérdés
Öt napja kezdtem el nézni a Breaking Bad-et és már a 22. résznél tartok. Kiszámoltam, ez több mint 15 órányi folyamatos sorozatnézés... de egyszerűen most nincs dolgom és nagyon tetszik.
2015. jún. 11. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Normális :D
2015. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem gond ez.

Akkor lehet probléma, ha folyamatosan ezt csinálnád, ülnél otthon a tv előtt és ez rátelepedne az egész életedre.

Szabadidődben te így kapcsolsz ki,más pedig mást csinál.

2015. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Én is ilyen burst-ös vagyok, hogy mondjam magyarul? Rákattanok valamire és amíg van (ha az nem extrém sok, a Doctor Who-nál nem ment, tavaly szálltam be s az új évadokból is sok van), nézem/olvasom. Ez mangánál durva, amikor 6 órán át olvasom éjjel... Rendszeresen nem is lenne jó, de ha ráérek és tetszik, miért ne? Egy időben pedig napi 4 órát játszottam egy játékkal éjjel, pedig sokat dolgoztam. A befejezésekor szombat reggel 7 óra volt... Ebben nem látok kivetnivalót, ha egyszer senkit nem zavarok vele s nem nyomra rá a bélyegét életem más részeire. S ahogy írtam, ezek nem rendszeresek, olykor előfordulnak.

Regényt is tipikusan így olvasok, egyben a legvastagabbat is... :) Szerencsére a Háború és békét untam s abbahagytam már az elején...

2015. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a Breaking Badnél normális! Meg amúgy is.
2015. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem veszi át teljesen az irányítást az életed felett, addig semmi baj nincs. Én anno a Jóbarátokat néztem végig maratonban.
2015. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Normális :) Én a született feleségekkel voltam így. Kemény 1 hét alatt lement az 5 epizód :D
2015. jún. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális, de azért találták ki őket, hogy az emberek normálisnak gondolják.

Már Izaurára is gyűjtöttek.

2015. jún. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Én a született feleségekkel voltam így. Kemény 1 hét alatt lement az 5 epizód :D"


Egy hét alatt? Nálad ez a rákattanás? Nekem egy nap alatt ment le ennyi...

2015. jún. 12. 17:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én tipikus sorozatfüggő vagyok. Szinte mindenre rákattanok! :D Például Trónok harca, az 1. évadot 1(!!) nap alatt néztem meg! A 2. évadot szintén. :D Az X-aktákat már harmadjára nézem 1-9. évadig és van, hogy egy-egy részt ami nagyon tetszett, újra nézem.. :D Walking Dead-et szintén ledaráltam hamar, míg utol nem értem. Hannibalt is utolértem 2-3 nap alatt, most kezdődött a 3. évad. :-) Sorolhatnám még a sorozatokat tovább..


21L

2015. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2hét alatt néztem végig a Scrubs 9 évadát. Az kb 60 óra vagyis 2,5 nap. Normális, de nem hasznos/egészséges/értelmes.
2015. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!