Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rákattantam a háztartási...

Rákattantam a háztartási kekszre, nem túl sok az ha minden nap eszek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,de ha sokat eszel,főleg étkezések között,elhízhatsz tőle.
2010. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anyu is rászokott: napi 2-3 darabbal kezdte, most egy zacskónál tart. Hát... Te ne szokj rá ennyire durván :)

Nem sok, ha mindennap eszel maximum 5-6 darabot, de ne késő este tedd, az a biztos. Hajrá! :)

2010. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


annyira még nem vagyok függő, olyan 20-25 db volt pl. a mai adag:D

a hízás még nem is gond van hely:D(194/77)

2010. júl. 26. 23:18
 4/8 anonim ***** válasza:
én is pár darabbal kezdtem, aztan már végül állandóan azt ettem, de annyira megundorodtam tőle, hogy a csomagálásától is rosszul vagyok ha meglátom...
2010. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Be lehet nyalni a kérdezőnek, ettől a keksz még nem lesz egészségesebb. Összetevői: búzaliszt, cukor, növényi olaj, glükóz szirup, térfogatnövelő szerek, só, aromák, lisztkezelőszer.

Ezek közül csak egyet mondjatok, ami nem egészségtelen! (Egy nagy halom szemét szépen csomagolva.)

2010. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
A győri édes nevű keksz teljes kiőrlésű lisztből van és semmiféle adalékot nem tartalmaz. Nagyon finom. Azt gondolom, hogy az egészséges táplálkozásra törekvők igénye miatt hozták létre, gyermekeinknek is lelkiismeret furdalás nélkül adhatjuk. Igaz, drágább a háztartási keksznek nevezett valaminél, de talán érdemes kevesebbet enni, viszont egészségeset.
2010. aug. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szendi Gábor: Paleolit táplálkozás c könyvében a válasz!

www.tények-tévhitek.hu - n szintén

2010. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jake_86 válasza:
A keksz véletlen nem keményítőt tartalmaz?Márcsak azért mert Brikettet fogsz sz....ni!
2010. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!