Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet megszabadulni...

Hogyan lehet megszabadulni attól a gondolattól, hogy elrontottam az életem?

Figyelt kérdés

Meg attól, hogy szinte semmire sem vagyok képes, hogy buta vagyok és még autót sem tudok megtanulni vezetni?

Mindezt középkorú felnőtt férfiként !


Nem akartam ide írni,de mást már nem tudok.

A "szakemberek" nem tudnak segíteni,pénzem nincs ilyesmire.Tanácstalan vagyok.

Nem tudom mi a megoldás.

Csak az jár a fejemben,hogy régen kellett volna valamin változtatni.Csak régen is buta voltam.Önállótlan.

Látom a mai fiatalokat és irigylem őket,mert céltudatosabbak.

Mihaszna vagyok.



2015. jún. 9. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő változtatni! Ha gondolod, írj üzenetet, hátha tudok egy kis erőt adni.
2015. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó kérdés, ha megtudod a választ, leírhatnád ide is :) engem is érdekelne.
2015. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

A mai fiatalok fiatalabbak, öntudatosabbak, szabadabban nevelték őket, stb. Előnyben vannak, lehet, hogy nem is igazán behozható, de önmagadhoz képest tudsz változni.


[link]

Nyomd be a bal oldalon a view interactive transcript gombot és ad egy magyar fordítást alul.

Ha ebben hiszel, sokat fejlődhetsz. Soha nem késő, hogy önmagadhoz képest változz. MOST kell változtatni, nem majd.

Ha kevés a pénzed, de van interneted akkor keress rá:

EFT

Bagdi Bella

Bagdi Emőke

Agykontroll

TED-en nézzél sok-sok videót.

Menj be könyvesboltba olvass bele személyiségfejlesztő könyvekbe.

És leginkább: tűzz ki magadnak célokat. Ird le, hogy mit szeretnél elérni és gondolkodj rajta, hogyan tehetnéd és ami még lényegesebb: tegyél érte :)

2015. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy rontottad el az életed. Kaptál teljesíteni valókat az csupán, s veszed éppen az akadályokat. Már hogy lennél buta? Akkor meg sem tudtad volna fogalmazni a gondolataidat. Intelligens, érzékeny ember lehetsz. Színesítsd az életed, változtass rajta. Tanulj kézműves szakmát, az hasznos, s örömet okoz. A neten sok okosságot találsz, megtanulhatod onnan. Aztán csinálj kertet magadnak (ha panelban laksz add el, végy faluban házat). Hozz létre dolgokat, teremts. Ha így teszel, nem fogod tovább értéktelennek érezni magad. Én Géczy Gábor előadásait ajánlom neked és Vlagyimir Megre Anasztázia könyvsorozatát.
2015. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló gondolatokkal én is küzdök... ha van kedved beszélgetni, írhatsz (26N)
2015. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!