Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos depresszióba zuhantam...

Súlyos depresszióba zuhantam mit tegyek? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Eddig is sokat voltam rosszkedvű ,motiválatlan és nyomott. Pánikbeteg lettem bizonyos családi veszekedések miatt amire antidepresszánst kaptam. Sajnos most lett csökkentve az adag és valamennyire visszajött a pánikbetegség,de ez még elviselhető különösebb dolgom nincs. A nagyobb baj,hogy iszonyatosan javíthatatlanul rossz a kedvem,megfelelési kényszerem van,félek az emberektől,megint nem tudok aludni,meg akarok halni és önbizalomhiányom van. Nincs kedvem felkelni az ágyból,szorongok és nyomott vagyok. Nyugtatót nem szedtem csak most lett felírva és még a legelején. Sport után pár óráig jobb nem érzem ezt a hülye mellkasnyomást. 19/L
2015. máj. 28. 18:52
1 2
 11/11 anonim válasza:

1.Óvakodj a negatív mérges emberektől.

2.Ne igyál alkoholt és ne dohányozz.

3.Változtasd meg a szobád, csak szép képeket tegyél ki a falra, világos színekkel, semmi sötétet.

4.Hallgass meditációs, boldog zenéket.Semmi gonoszat.

5.Ne viselj sötét ruhákat, használj színeset vagy fehéret.

6.Menj ki gyakrabban a természetbe.

7.Használj jó illatú szobaparfümöt.

8.Próbálj játszani néha, mint a ping-pongozás vagy a kosárlabda.

9.Ajándékozd meg magad néha.Vegyél pl. új ruhát magadnak.

10.Ne nézz negatív, gonosz horrorfilmeket.Nézz vicces filmeket vagy vígjátékokat.

11.Próbálj egy képet festeni. A festés a gyógyulás és a meditáció egy formája.Használj színes és világos színeket.Semmi piszkosat, depresszív színeket.

12.Játssz egy hangszeren, készíts zenét.

13.Szedhetsz vitaminokat vagy citromfű teát.

14.Egyél több gyümölcsöt, zöldséget, de ne vidd túlzásba.


Ha mindezeket csinálod, meg fogod látni, hogy valami megváltozik.

2015. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!