Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha kedélyjavítótól híztam...

Ha kedélyjavítótól híztam meg, akkor ha elhagytam a gyógyszert le is fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Másfél éve szedem a gyógyszert brutál 15 kilót híztam tőle, mert örökös éhséget csinált. Most lépésről lépésre hagyom el orvosi utasításra. És abban reménykedem, hogy ez a sok zsír ami rám mászott szépen lemászik.
2015. máj. 27. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kis segítség: a Leponex miatt híztam pár év alatt kb 20 kilót.Aztán a dokim átállított a Prozacra. 1 hónap alatt 24 kg-ot fogytam, ezidő alatt összesen 4 alkalommal tudtam enni, mindannyiszor ki is hánytam, a hajam csomókban hullott. Szóval óvatosan. De biztosan fogyni fogsz.
2015. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell helyette semmi nekem. Már csak 1/4-et szedek egy nap, május végéig. 20 éve vagyok pánikbeteg, hol eltelik pár év gyógyszer nélkül, aztán 1-1.5 év gyógyszerrel. Eddig is volt, hogy híztam. De ez a mostani brutális. És hiába fogyóztam, futottam meg sem mozdult a mérleg, és csak a gyógyszerre tudok gondolni, hogy amiatt. És tényleg erősen reménykedem abban, hogy ha elhagyom a gyógyszert, szépen kiürül, és akkor lefogyok.
2015. máj. 27. 17:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Asentrát szedek.
2015. máj. 27. 17:48
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Elvileg a gyógyszer elhagyásakor le kellene menni a szedése alatt felszedett kilóknak. De ez sajnos nem mindig van így.
2015. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Persze, hogy nem, mert az ember nem a gyógyszertől hízik, hanem a kajától.
2015. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!