Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne fogyni combol?

Hogy lehetne fogyni combol?

Figyelt kérdés
milyen tornával?..comban elég erős vagyok és ezen jó lenne változtatni ..viszont nem tudom h mivel tudnám..futással a mellem tűnne el (állítólag)....szóval milyen torna gyakorlatokkal lehetne elérni ?..elöreis köszönöm
2012. júl. 3. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen én is észre vettem a nőknél szép vastag combok vannak!

Ez nem feltétlenül baj! Attól függ, hogy túlsúlyként éled meg, vagy úgy mint akinek vastag a combja.


Néztem egy filmet, a gyermeknek az apja azt mondta azt válaszd amelyiknek vastagabb a lába.... A fiú azt is választotta nem nézte az arcokat, csak a lábat.. :) Nem volt rossz dönttés!


Na szóval, ha nagyon a combról akarsz fogyni azt elérheted: úgy hogy nájlott tekersz a combodra, lehet bejönn!! Nem biztos, én is optimista vagyok...


Na a lényeg hogy sokat mozogj, napi 1 órát a combodra és kész is...


http://www.youtube.com/watch?v=35xw9T9RP74


egy jó tanás: EGY ÉS KETTŐ, RUBINT RÉKA, EGY ÉS KETTŐ--NE HAGYD ABBA!

2012. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi az a "combol"? talán azt akartad írni: combból

Hol van "comban"? talán azt akartad írni: combban

A ragozást még gyakorolni kellene! :)

2012. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 válaszoló : köszönöm a jó tanácsot :).!..
2012. júl. 3. 23:10
 4/9 A kérdező kommentje:
2: bocsánat hogy siettem:'D
2012. júl. 3. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendben van. :)
2012. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja kettes, azt hittem hogy azt nekem írtad :DDD hogy rosszúl írtam a comb szót :D vicces.
2012. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tőlem okoskodhatsz itt:'D..én csak szánakozom rajtad hogy ilyen "semmibe"..ismétlem "semmibe" bele kell kötni ..mert ugye azt nem tudod hogy siettem ..tuti hogy ezzel a lelkivilágod jobb lett hogy belém kötöttél..RAJ VAGY TESÓ:D
2012. júl. 4. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Szánakozhatsz nyugodtan, de attól még nem minősít kevésbé, hogy szarul megy neked a nyelvtan, hiába tagadod. Az csak egy szar kifogás, hogy "siettem", akkor sem tudsz írni, bárhogyan is próbálod kimagyarázni magadat. Olyan vagy, mint a legtöbben. Lusta vagy átolvasni amit írtál, mielőtt elküldöd. Vagy csak egyszerűen nem is tudod, hogyan kell leírni az adott szót, mert nem voltál ott nyelvtanon.

NEM VAGYOK, ismétlem, NEM VAGYOK sem raj, sem őrs, sem sereg, sem csapat. Na pusszantás :)

2012. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudod hogy egyszer az élettől rohadtul nagy pofonokat fogsz kapni?:)..pont az ilyen okoskodó mindent jól tudok dolgaid miatt ?:D..tőlem belém köthetsz itt:D..de mond azt hogy soha semmit nem írtál félre..biztos volt;DD..ha meg nem akkor te nagyon nagy valaki lehetsz..mert tudod az emberek szoktak HIBÁZNI..mert senki nem tökéletes..
2012. júl. 5. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!