Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » "Összetört, zokogó, fal...

"Összetört, zokogó, fal mentén kuporgó lányt úgy megölelgetnék/megszeretgetnék" fétis létezik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mindig is egy magányos és túlságosan érzelmes srác voltam, barátnőm sem volt, az ok egyszerűen szociális fóbia, félelem bármi változástól, vagy felelősségvállalástól, ám ezt már túltárgyalták mindenütt nem kell magyaráznom.

A lényeg, hogy egyre többször gondolok arra, hogy bárcsak összefuthatnék valahol egy ilyen szituációban lévő aranyos lánykával. Bár jobban belegondolva megtorpannék, és több mint valószínű, hogy nem merném megtenni, max úgy ha valami elhagyatott hely, és nincs nagyon más a közelben, de nem is ez a lényeg, hanem a puszta gondolat, az a jelenet, az a látvány. A teljesen szétesett, összeroppant, törött lélek, aki úgy már szinte teljesen magatehetetlen, és én vonzónak találom ezt, és kívánom. Hogy miért? Nem tudom pontosan az okát csak sejtem. Talán azért, mert akkor érezhetném magam úgy igazán embernek, egy olyan embernek, aki most kivételesen erősebb a másiktól és nem fél tőle, aki úgymond most odateheti magát valaki mellé, és támogathatja, akár csak egy röpke kis időre is. Ja és egyáltalán nem szexualitásra kell gondolni, ez pusztán érzelmi vágyakozás. Ki gondolkodik még hasonlókon? Hogy jobban vonzza egy ilyen látvány, vagy ember, mint a hétköznapi, egészséges és vidám állapot (mert attól csak fél, retteg)?



2015. máj. 25. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Más szóval, kellene valaki, aki még nálad is sz@rabbul van, hogy te ne érezd magad annyira lent. Nekem ez úgy tűnik, csak kihasználnád az állapotát. De lehet más vagy és nincs igazam.
2015. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg arra gondol hogy jo erzes lenne segiteni mason megvigasztlani stb. Talan ez ugymo d feltoltene jo erzesel toltene el. Szerintem ennyi a lenyeg.! :)
2015. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó neked van igazad. Nem tudnék lányt/nőt kihasználni, egyszerűen túl lelkiismeretes és kötődős vagyok amúgy, nem tudnék egy éjszakát sem átaludni ha ezt megtenném. De maga a szituáció meg annak elképzelése nagyon vonz. Hisz tudjuk mindannyian nem kell nekem ilyet kívánni, vannak így sokan minden pillanatban most is, csak éppen nem vagyok a közelben.
2015. máj. 26. 00:56
 4/7 anonim válasza:
Szia, én ilyen lány vagyok.
2015. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia. Örülök hogy írtál. :) Pontosan mit értesz az alatt, hogy ilyen lány vagy? Vonzónak találod azt amit leírtam, vagy te magad is most ebben a helyzetben vagy?
2015. máj. 26. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos egy nagyon érzékeny és öngyilkoshajlamú lány vagyok, igaz értelmesnek és szépnek mondanak. De furcsa ha ez valakinek bejön :O Inkább az a tapasztalatom, hogy mindenki hülyének néz.
2015. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia. :) Örülök hogy írtál. :) Ha gondolod elmondhatod itt, hogy mi a baj az életeddel, vagy miért vagy ennyire magad alatt, de leírhatod privátban is. :)
2015. máj. 26. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!