Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lelhetném meg a lelki...

Hogyan lelhetném meg a lelki békét? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Azaz igazság, hogy nehezen megnyíló ember vagyok aki sokszor csöndes. De közben imádok beszélni. Sajnos nehezen tudok önmagam lenni és felvállalni magam mások előtt, hogy milyen is vagyok valójában. Az utolsó párkapcsolatom is arról szólt, hogy egy darabig mindketten erősnek mutattuk magunkat, majd idővel lehullottak az álarcok és nem tudtunk egymásra férfiként ill. nőként tekinteni. Szakítottunk is. Én szeretném, ha találnék egy olyan nőt(nem infantilis nőt) aki érzelmileg fejlett. Az elmúlt 2-3 hónapban belevetettem magam az internetes párkeresésbe, de úgy érzem ha pl. elmegyek bulizni, hogy túl görcsös vagyok, mert nagyon akarom, hogy legyen vmi..:) Emiatt nem is sikerül és a kudarcok miatt nem is javul a helyzet. Szeretném rendbe tenni magam fejben. Ehhez kérnék tanácsokat tőletek. Mit tudnátok ajánlani egy 24 éves "férfinak"? :)

2015. máj. 17. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat a multbeli kudarcok vagy rosz tapasztalatok kihatnak az ember eletere. Az onbizalmadat kellene vissza nyerned, ehhez megoldas tenyleg egy olyan lany lenne aki segit ebben. :) Szerintem varj addig, mig egy olyanra talalsz aki az "ugyetlensegedet" szereti, o majd segithet. Nem kell magadra eroltess olyan jellemet ami nem teged tukroz, csak azert mert becsajoznal, mert annak az lesz a vege mint legutob. Sok sikert!
2015. dec. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!