Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én pszichopata vagyok?

Én pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy tárgyat, akármilyet, egyből az jut róla eszembe, hogy hogyan lehetne meggyilkolni vele valakit. Ha valaki meghal és ezt közlik velem, el kezdek kacagni. Ha valaki megsérül azt is kikacagom. Temető helyén lakunk és kiskoromban azzal szórakoztam hogy kiástam az emberek csontjait és minnél többet összegyűjtöttem. Volt olyan is hogy egy madár lábával játszottam. Ja és nagyon sok krimit nézek és ami a legfurcsább hogy engem nem felzaklat hanem megnyugtat.

Várom a válaszaitokat.



2015. máj. 15. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kiástad a csontokat.. aha :D
2015. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

"Ha valaki meghal és ezt közlik velem, el kezdek kacagni. Ha valaki megsérül azt is kikacagom"

Ezalapjàn inkàbb szellemi fogyatékos.

2015. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, ez nem elég egy diagnózis felállításához.

Hány éves vagy?

2015. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

14

És nem vagyok szellemi fogyatékos! :D

2015. máj. 15. 14:18
 5/11 anonim ***** válasza:
A szüleid hol vannak?
2015. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elváltak, de ettől függetlenül mindennap látom őket. És anyával lakom.
2015. máj. 15. 14:27
 7/11 anonim válasza:
Megszentségtelenítetted a sírokat. Ásóval ástál? Vagy körömmel? :D Nem volt ez a többieknek feltűnő? Este csináltad? A szüleid hagyják, hogy este egyedül a temetőben szédelegj?
2015. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézd tinikoromban, sőt később is, van hogy kiástam én is állatcsontokat.

Kétlem, hogy amire te emberi csontokként emlékszel, azok azok is lettek volna. Ez egy egészséges- bár nem feltétlenül követendő magatartás- amit a kíváncsiság hajt.

A pszichopátia- bár sok ember fejében így él- nem arról szól, hogy valaki beteg dolgokat csinál, vagy éppen élvezi emberek, állatok kínzását.

Inkább egyfajta hiánnyal való születés, pl. az empátia, vagy a bűntudat hiánya, de ezen is lehet később dolgozni!

Az, hogy a krimi megnyugtat. Fiatal vagy, gondolom a szüleid válása is érzékenyen érintett, sok lehet benned a düh vagy negatív érzés ezzel kapcsolatban- ennek egy nagyon jó kis kiélése lehet a krimik nézése. "Jó" abban az értelemben, hogy ha erőszakot látsz, azzal valamennyire te is át tudod élni- csak kezelhető formában.

Ebben nincsen semmi különös.

2015. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem ásóval hanem kiskapával ástam ki. És egy több száz éves temető helyén lakok, nem bementem az újba és onnan nem ástam ki senkit.

Amilyen csontokat kiástam azok valóban ember csontok voltak. Volt köztük egy koponya darabja, egy combcsont rengeteg lábszár és borda csont, állkapocs meg csigolyák. De disznó álkapcsot is találtam.

De abban igazad van hogy túl kíváncsi vagyok és az is lehetséges hogy a krimiken töltöm ki a haragom.

2015. máj. 15. 15:20
 10/11 lil_d válasza:
Ez tök Jó. Ezzel nincs semmi hond a hadznodra is válhat ez a fajta kíváncsiság . Fiatal vagy még ez nem pszichopata viselkedés . Én is imádom a temetoket és ugyan ugy a krimiket stb amiket leirtal. Csak én már jóval öregebb vagyok nálam ezt nwm nézik el :D de hidd el vagy kinovod vagy eloveszed a konyveket és tanulni kezdesz ezekről a viselkedesekrol vagy akar az emberi testről stb ami később a hasznodra valhatt ;) tanulj mert fiatal vagy lehet te leszel a legjobb sebész akár köszönhetően a mostani viselkedesednek. Hidd el az orvosok sem voltak szentek. Miért tudnak embereket vagdosni. Nem a két szép szemukert.
2015. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!