Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valakivel ilyen?

Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
A problémám elég összetett,folyamatosan elárasztanak a negativ gondolatok,mindig azon gondolkodom valamilyen sulyos betegségem van,sosem tudok arra koncentrálni amire kellene,néha ugy érzem már nem is tudok gondolkodni,emellett ugy érzem magam mintha folyamatosan szédülnék,ez nem olyan forgó szédülés hanem olyan mintha be lennék rúgva...Sokszor érzem azt hogy mindjárt elájulok,és sosem érzem magam ki pihentnek!Akármi történik velem nagyon ritkán van az hogy jol érzem magam,és éppen nem agyalok.Egy éve voltam kivizsgáltatni magam,ugyanezekkel a problémákkal,csak akkor még gyengébbek voltak,nem találtak semmitsokszor zsibbad a bal kezem is,de nem hiszem hogy a szivemel lenne baj,mert futni is járok és olyankor nem érzem,hogy meg lenne terhelve..Volt már valakinek ilyen?kérlek segitsetek,nem akarok 21évesen igy élni! előre is köszönöm!
2015. máj. 6. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló. Miután befejeztem a sulit és még nem volt munkám. Ahogy lett munkahelyem elmúlt. Szerintem keress valami jó elfoglaltságot. Ha nem segít akkor meg látogass el pszichológushoz mert a sok negatív gondolat sajnos felelős lehet egy pár egészségügyi problémáért. Tudod úgy mondják ha nincs lelki egészség akkor nincs testi sem. Lélekben keresd az orvosságot.
2015. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendszeresen dolgozom,es párkapcsolatban elek,de egyszerűen a munka helyen sem tudom mindig el terelni a figyelmem
2015. máj. 6. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor sztem pszichológus. Én abban az időszakomban magányos voltam, az én helyzetem teljesen más. Munka miatt kizokkentem belőle teljesen.
2015. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy hülyének néznek,vagy be zaratnak:D viccesen hangzik de tényleg..
2015. máj. 6. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!