Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már olyan valakivel,...

Volt már olyan valakivel, hogy vérvétel közben derült ki, hogy vagdosod magad?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, hétfőn délután kell mennünk vérvételre, és nagyon csúnya a kezem, nem akarom, hogy most derüljön ki minden.
2014. okt. 3. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Butaságot csináltál, le kéne szokni róla. A másik kezedet add vérvételhez, amelyiken nincs vagdosás nyoma.
2014. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát inkább most, mint amikor már tepsiben visznek, vagy diliházba csuknak
2014. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első, sajnos vérvételen úgy van, hogy ellenkező kézből vesznek, mint amiből írsz..

Második, jót nevettem..

2014. okt. 3. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Pár éve voltam vérvételen, és amikor behívtak, még bent volt egy csaj aki paprikavörös volt, mert égett a feje. A nővér simán kiszúrta, hogy vagdossa magát, és bár nem ordenáré stílusban, hanem normálisan elmagyarázták, hogy ha gondja van, kérjen segítséget de ne csináljon ilyen hülyeséget. Egyrészt mert a vagdosás nyomait egy életen át viselni fogja (ha mélyen vág) másrészt meg ha ne adj isten úgy vág, akkor akár el is vérezhet vagy elfertőződhet a vágás. Bevallom nem sajnáltam a csajt, mert nagy ökörségnek tartom ha valaki ezt csinálja magával.

Szóval ha te vagdosod magad akkor nyugodj bele, hogy a gyakorlott nővérek simán észre fogják venni.

2014. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig abból a karomból vettek vért, amit nyújtottam. első voltam
2014. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a 2. nem viccel. Nekem egy tűszúrás elfertőződött (vagy hasonló), az első orvos vágni akarta az ujjamat, hosszú utánajárás után egy doki hosszú hümmögés után azt mondta, próbáljuk meg..


Egy év múlva már használni is tudtam.


A rendszeres sebzés megdöbbentően veszélyes. Azonnal menj orvoshoz.

2014. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abból vesznek, amelyiket te odanyújtod, általában megkérdezik, hogy melyiken jobb a vénád, nekem ez a jobb kezem, azt szoktam odanyújtani.
2014. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, de engem kihívtak a teremből, és a folyosón gyakorlatilag elsuttogta nekem a nővérke, hogy miért nem jó és miért kell segítséget kérnem. Szóval diszkrétek voltak, szerencsére, de így is borzasztó érzés volt.

Ha teheted, menj egyedül (nem tudom, kell-e szülői jelenlét), így is értesíteni fogják anyukádat, mivel még kiskorú vagy (én már nem), de inkább egyedül ess ezen túl

2014. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!