Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon elszomorodok maszturbál...

Csemege Ubii kérdése:

Nagyon elszomorodok maszturbálás közben, miért?

Figyelt kérdés

Éppen a jogsit próbálom lerakni motorra, ma volt az utolsó nap amikor gyakoroltam, mert holnap már vizsgázok is. Na, és nagyon bénáztam ma, plusz még az oktató is nagyon megutált engem, mert azt hiszi nagyképű vagyok, egy szituáció miatt, amit nem tudok megbeszélni vele, mert elhajt mindig.


Na és hazamentem, ugye nagyon ideges voltam, meg vagyok is emiatt, ezért úgy döntöttem a maszturbálás oldaná a feszültséget, és hirtelen olyan mély szomorúság tört rám, hogy abba kellett hagyjam. Nem az a fajta, amikor megsért valaki durvábban, azt oké. Hanem az az igazi, mint pl. életed szerelme szakít veled, vagy ilyesmi. És nagyon megijedtem ettől. Esetleg valaki mással is megesett már ez?



2015. máj. 4. 18:22
 1/6 anonim válasza:
0%
Szerintem te vagy az egyeduli a vilagon akivel megtortent... R.I.P.
2015. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Mert jobb lett volna élesben csinálni.
2015. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Ez azt jelenti hogy élettelen vagy.
2015. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy kisebb depressziós roham tört rád. Csak találgatni lehet, de talán túl sok elnyomott bántás, megalázottság gyűlt össze benned, és a maszturba miatti magány csak rátett egy lapáttal az elhagyottság érzésére.

Nem lehet okosat mondani így messziről, inkább nézz bele a tükörbe és mond ki hangosan, hogy mi minden bánt téged. Magaddal nyugodtan lehetsz őszinte, akármilyen kínos is. Mert valamit elnyomsz magadban, ez szinte biztos. Az, hogy kiírtad ezt a kérdést, azt jelenti, hogy kikívánkozik a dolog. Ez jó jel.

2015. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A szeretteid is el fognak szomorodni mikor a motoros "bénázásaid" hatására meghalsz vagy megölsz egy szembejövő ártatlan családot!! Ha megkapod a jogsit élő donor leszel, akit csak a "szomorú masztizós"-ként fognak emlegetni...
2015. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert rá jöttél, hogy nincs barátnőd.
2015. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!