Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális enmyit sírni? Ilyen...

Normális enmyit sírni? Ilyen érzékeny vagyok vagy csak a férjem tesz tönkre?

Figyelt kérdés
Már nem emlékszem milyen voltam mielőtt megismertem.. Azt tudom hogy minden egyes vitánál sírok. Veszekedni sem tudok már csak lefekszem a földre és sírok. Addig nem hagyom abba amig el nem nyom az álom. Sírok skkor is ha mérges vagyok de akkor is ha boldog vagy ha szomorú. Viszont úgy érzem a férjem nem szeret. Annyira gyűlölettel beszél. Nem tud magyarul de a "büdös cigány@ kifejezést előszeretettel használja.( nem vagyok cigány. nem viselkedem úgy nem beszélek úgy mégcsak nem is nézek ki úgy, nem tudom miért mondja. Pontosan tudja mit jelent.) ahogy gyerekkoromban vártam anyut higy vigasztaljon (sosem tette) mist úgy várom őt is. Ameddig föl nem kapar a padlórrol nem mozdulok csak ha a gyerek is ràkezdi . ( 3 hónapos) Nem . Nem szülés utáni depresszió, a dolog a legelső vitànkkal kezdődött évekkel ezelőtt. Azóta teljesen leépült az önbecsülésem minden téren , hála neki.olyanokat mond hogy kikapart a szemétből normális nőt csinált belőlem mert anya lettem ( minden vágyam ez volt, tulajdonképp "spermadonort" kerestem nem férjet de mégis beleszerettem) most pedig...minden dologért engem hibáztat.. Az eltűnt kulcstól(amit a kabat zsebeben talaltam vegul meg) a villanyszámláig( 50 eurorol ledumalta harmincra mert hogy az sok...7 honap utan pont azzal a havi husszal tartozunk csaképp most egyszerre jött ki. Szerinte azért ilyen sok mert nem kapcsolom le a konyhaban a villanyt ha epp masfel percre kijovok onnan..) Az én hibám ha sîr a gyerek meg ugy altalaban minden inkabb nem megyek bele.. Ugyanakkor ha csettintek ő ugrik, foz mos takarit ha kell es arany szive van , tenyleg jo ember , a szomszedok se ertik ( mindig halljak a vitat) mitol ilyen idegbeteg ha amugy ugy latszik teljesen odavan ertem meg a gyerekert. Viszont belefaradtam nem erti hogy ez nekem faj mar vissza se szolok neki csak sirok...válni nem akarok de igy sem tudok elni. Nem tudom mi lenne a megoldas..
2015. ápr. 28. 23:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Eleg zavaros lett, 5 oraba sirok jelenleg. O mar alszik. Ja, kikoltozott a napoaliba amiota megszuletett a kisfiunk..
2015. ápr. 29. 00:01
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Tudtad, hogy milyen, mégis szültél neki... Akkor mégis mit vársz?
2015. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy elváltok vagy szokd meg a sírást és kész.
2015. ápr. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Sajnos azt kell mondanom, hogy a férjed az okozója ennek. Könnyű azt mondani, hogy válj el és kész, viszont érdemes elgondolkodni és valamit lépni, amíg nem késő. Ha nem teszel semmit, teljesen tönkre fogsz menni, ami a gyerek fejlődését is veszélyezteti, rá gondolj első sorban, ebből meríts erőt ha esetleg gyengének érzed magad. Most mèg pici, nem maradnak meg benne a vitáitok, de hamarosan ez változik. Rengeteg mentálisan beteg gyerek van sajnos és a legtöbb esetben a nem megfelelő családi háttér okozza ezt. Hiába törődik vele az apja, ha közben látja, hogy veled hogyan bánik.

Természetesen az sem jó, ha te teljesen tönkremész ettől. A sok stressznek pedig számos negatív hatása van, amelyek idővel jelentkeznek.

Hogyha szeretnèl, szívesen beszélgetek veled és megpróbálok segíteni, szóval ha gondolod, írj privát üzenetet.

Egyébként pedig sok erőt és kitartást kívánok Neked!

2015. ápr. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet,hohy a sok sírásodtól idegbeteg a férjed?Egyszer-kétszer még megsajnált,de az állandó bőgés nálam is kiveri a biztosítékot!
2015. ápr. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy a férjed az okozója, de ő nem is fogja tudni megoldani a te problémáidat. mondjuk az jó lenne, ha nem rombolná az önbecsülésedet, de valószínű, hogy már előtte se volt sok. magadnak kell ezt felépíteni, és ha ő nem partner ebben, jobb ha mielőbb a saját lábadra állsz. a szülés utáni hormoningadozás simán okozhat ilyen sírósságot, szerintem fordulj szakemberhez.
2015. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek szültél neki gyereket???? Ő is idegbeteggé fog válni, miattatok! Gratulálok!
2015. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!