Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generalizált szorongás?

Generalizált szorongás?

Figyelt kérdés
leirom hogy kezdődött:elvágtam az ujjam elég csúnyán,nagyon sokat idegeskedtem hogy le kell vágni,anyámékat sőt mindenkit kikészítettem az idegeskedéssel,ők mondták hogy nem lesz baj,és szerencsére igazuk is lett,amúgy elég nagy heg lett ott utólag,ők is azt mondják hogy össze kellet volna varrni(2hónap volt még begyógyult) aztán még amikor az ujjam nem volt begyógyulva jött a "cukorbetegség" ezt onnan gondoltam hogy száraz volt a szám és örökké akármennyit ittam szomjas voltam,aztán egy hétfői napon január 19.én jött a gyomoridegesség nagyon égett a gyomrom,néha összeugrott csütörtökig tudtam aludni de csüt-péntek éjjel ugy keltem hogy remegtem mint a kocsonya szabályosan olyan voltam más is mondta,ez így ment akkor péntek-szombat éjjel jól aludtam egészen 8ig nagyon örültem...aztán vasárnap reggel megint remegtem és csak éjjel kettőig aludtam onnantól forgolódtam 6tól meg tvztem hétfő reggel 5ig aludtam este 10től ez azért már valami volt de valami orbitális baromságot álmodtam(pl.hogy egy gyilkos üldöz,vagy egy erdőben jégcsapok felfelé álnak és azokba esek bele valahonnan) és amúgy azóta is hülyeségeket álmodok,aztán jöttek a mentális betegségek bebeszélése(skizofrénia,pánikbetegség,depresszió,kettős személyiség,bipoláris zavar...) és most ingadozik a hangulatom bár szerencsére több a jó mint a rossz nagyjából ennyi a ujjelvágás elött semmi bajom nem volt az ég világon most már ott tartok hogy remeg a kezem (kicsit)gombócérzés a torokban,és/vagy mellkasi szorítás,az alvásom néha hamar elalszok kb félóra 3kor felébredek utánna visszaalszok és 5től már forgolódom 7ig,nagyon szeretném visszakapni a régi énemet,nem ilyen voltam,most olyan gondolataim vannak hogy egy tanyán fogok élni csorón,boldogtalanul,nagyon negatív a jövöképem,pedig nincs miért izgulnom,megvan mindenem,öngyilkosság meg sem fordulna a fejemben,tudom hogy félelmeim irracionálisak... :(

2015. ápr. 19. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Írtam magánt...
2015. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!