Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komolyan, megijedek magamtól!...

Komolyan, megijedek magamtól! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Mostanság egyre lehangoltabb vagyok, egy netes teszt szerint depressziós vagyok, de próbáltam úgy felfogni a dolgokat, hogy á dehogy és lesz ez még jobb is. De ma reggel összevesztem a családommal (így utólag nem tűnik nagyon komolynak), elmentem a suliba és tanítás leőtt volt még fél órám. Elvonultam, zenét hallgattam és közben írtam egy levelet. Úgy írtam mint egy elköszönő levél, mintha már nem élnék és abban búcsúzok a családomtól, írom le hogy miért nem bírtam tovább élni. És akkor tényleg komolyan is gondoltam. Ma délután megint elővettem a levelet és tisztára elmebetegnek érzem magam. Nem tudom, hogy borulhatott el annyira az agyam, hogy abban a fél órában képes lettem volna öngyilkos lenni. Mit csináljak? 16/L
2010. febr. 19. 19:15
 1/6 A kérdező kommentje:
*tanítás előtt
2010. febr. 19. 19:20
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodj meg, mással is megtörtént már hasonló, velem is.

Nem éri meg öngyilkosnak lenni, mert előtted az élet, és sok jó dolgot, és lehetődéget tartogathat a számodra.

Gondold át az életedet, és lehet, hogy csak szemléletváltádra van szükséged, s minden rendben lesz.

2010. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
korodnál fogva előfordulnak ilyenek
2010. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne Ijedj meg. Te is tudod h nem az a megoldas. mindenkinek vannak nehez pillanatai, de megbirkoznak veluk. nalam is volt 16 eves koromban egy ilyen krizishelyzet, csak ez nalam sokaig tartott (kb masfel ev). en szemelyszerint ugy masytam ki ebbol az egesybol,h megismertem a baratnomet. Most boldogan kijelenthetem h immar 2 es fel eve egyutt vagyunk es nincsenek ilyen gondolataim/problemaim
2010. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt! Vagyis nekem olyan történt többször, hogy a naplómba írtam nagy betűkkel, hogy "meg akarok halni". Akkor olyan komolyan gondoltam, hogy tényleg nem bántam volna, ha hirtelen vége lesz. Aztán később az ilyen kijelentéseket visszaolvasva én is úgy éreztem, hogy megőrültem, hogy gondolkodhattam úyg...

Próbálj találni olyan dolgokat, amikben 100%osan jól tudod magad érezni...remélhetőleg elmúlik ez a málypont. Csak véletlenül se alakíts ki olyan képzeteket magadban, hogyha pl. barátod lesz, akkor boldog leszel(korábban én is azt hittem). Ne külső körülményekhez kapcsold a kiutat, hanem magadban próbáld megtalálni a megoldást... Sok sikert, és kitartást Neked!

2010. febr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* mélypont (már kicsit késő van xD)
2010. febr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!