Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó pszichológus Budapesten?

Jó pszichológus Budapesten?

Figyelt kérdés

Nagy problémáim vannak mostanában... eddig húztam, halogattam a dolgot, mondván, megküzdök vele egyedül is, de csak rosszabbodik a helyzet, kénytelen vagyok segítséget kérni.

Lényeg a lényeg, sajnos stresszhelyzetben fizikai tüneteket produkálok, így képtelen vagyok pl. dolgozni - pultosként a mosogatástól kaptam olyan ekcémát, hogy már nem mozogtak az ujjaim... pénztárosként olyan fémallergiám lett, hogy még az ezüst fülbevalóim is gennyesre gyulladtak, és még sorolhatnám... persze amint megszűnik a kényszerhelyzet, elmúlik minden problémám. Most gitározni tanulok, végre elrétem egy haladó szintig, és úgy fáj a kezem, hogy nem tudok játszani. Hiába szeretném, akarom csinálni, tudat alatt a magam ellensége vagyok, és ettől még rosszabb. Emellett lassan képtelen vagyok kimenni a lakásból, órák hosszat kell győzködnöm magam mire nekiindulok, van, hogy egy napig nem eszem inkább, minthogy lemenjek a sarki boltba. Ha megemberelem magam és mégis lemegyek, majd' beesek a sorok közé, még az is nehézséget okoz, hogy a készpénzt kiszámoljam, egyszerűen zsibbad a fejem. A legrosszabb, hogy hiába tudom hogy ezek nem valódi problémák, képtelen vagyok tenni ellene, nem tudom "rábeszélni" magam, hogy semmi bajom...

A férjem szegény rámhagyja, az se zavarja ha nem dolgozom, ha nem megyek vásárolni megy ő, de ezzel nem segít...

Pénzünk, mivel az én keresetem kiesik, nincsen ilyen célra. Ahová a háziorvosom küldött, ott csak xanaxot írtak fel, ami egyáltalán nem segít, sőt, a fejem is fáj tőle...


Ne haragudjatok a panaszáradatért, nem hiszem, hogy feltétlenül kellett volna ide, de már ki kellett írnom magamból. A férjemen kívül senki nem hiszi el hogy milyen kínokat élek át, mind azt gondolják, hogy csak a munkát akarom ellógni, pedig alapjáraton szeretek dolgozni, és a pénz is kellene nagyon. Fogalmam sincs, mire vezethető vissza ez a tudat alatti rombolás.


Ismer valaki olyan szakembert, aki tényleg jó? Ha magán is, nem kéri el a csillagos eget?


2015. márc. 19. 10:37
 1/1 anonim válasza:
Szia! Pszichológus vagyok tudok neked segíteni. A többit privátban beszéljük meg. Szép napot!
2015. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!