Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Járok pszichomokushoz. De...

Járok pszichomokushoz. De végig nekem kell beszélnem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19/f

2015. márc. 18. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Hát beszélj, mert az a lényeg, hogy kibeszéld magadból a problémát, és felismerésre juss, hogy mi az akadály az életerő áramlásának.


Mert nyílván zárlat keletkezett, valami akadályoz valami téveszme amit nem tudsz megemészteni feldolgozni. És ha valaki meghallgat, akkor saját szavaidon is át kimondod, illetve rávezetődsz, hogy hol az akadály. Segítsen meg az Isten.:)

2015. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fogd be a szád, kérdezzen az agyturkász h mire kivi.
2015. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SNISS, ezt nem érzem bölcs tanácsnak..
2015. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na nálam meg pont fordítva volt! Az agturkáz túlságosan szerette a hangját, végül én nem is nagyon jutottam szóhoz. egyik se jó. PErsze, neked IS kell beszélned, nem is keveset, de azért van a pszichológus, mert azt otthon is megtehetnéd, hogy a falnak beszélsz hogy jó kérdéseket tegyen fel, rávezessen a dolgokra, segítsen abban, hgoy kell feldolgoznod az élményeidet sötöbö sötöbö... Mondd meg neki, hogy neked ez így nem tetszik, vagy keress másikat...
2015. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tevhit, hogy beszelned kell, ha nem akarsz nem beszelsz, es ott ultok ketten es hallgatjatok a csendet... addig mig a lenyeg eszedbe nem jut egy adott dologrol.
2015. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!