Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljunk az osztálytársa...

Mit csináljunk az osztálytársammal? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam 2 hete majdnem minden nap azzal fenyegetőzött,hogy megöli magát,sajnos már tényleg meg is tette volna,de a testvére és én nagyon figyelünk rá és azt hitte szerintem,hogy nem figyelünk rá.Aztán következő héten nagyon boldog volt meg minden,aztán ma meg a suliban egész végig a helyén ült(ez nem megszokott tőle) és nézett ki a fejéből,megkérdeztem tőle,hogy mi a baj és azt mondta,hogy semmi,pedig látszódott rajta,hogy van valami.


Volt már pszichiátrián és emocionális zavara,bipoláris depressziója,szorongásos pánikbetegsége van és néha hallucinál.16 éves lány.



2015. márc. 17. 19:31
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Szerintem te ezzel semmit se tudsz csinálni, maximum ha megkérdezed a testvérétől, mit javasolt a pszichiáter.
2015. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már mindent megkérdeztem é elvileg a pszichiátriáról elküldték,hogy keressen fel egy pszichológust...
2015. márc. 17. 19:49
 3/6 anonim válasza:

Mindenképen szakember segítségét kell kérnie, mert így a probléma elhatalmasodik. Javasolt a tanárral is beszélni, aki a szülőknek felhívja a figyelmét, hogy a gyermekük lelki problémákkal küzd.


[link]

2015. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Napok óta nem eszik semmit sem.Egész héten nekem kellett belé tömni a kaját,hogy egyen legalább egy keveset.
2015. márc. 21. 20:07
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem sok lehetőséged van ezzel kapcsolatban sajnos. Beszélj vele, érd el hogy megbízzon benned és legyél mindig mellette az segít neki igazán. Ha látja hogy nincs egyedül.
2015. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 _zozo2_ ***** válasza:
Lehet hogy Paranoid Skizofrén. Nekem is ez a bajom, gyógyszerek nélkul a diliházban lennék.
2015. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!