Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhetett az egyik...

Mi történhetett az egyik osztálytársammal?

Figyelt kérdés
szóval.Volt egy osztálytársam. 4. től volt velünk. ő volt az osztályban a legnagyobb arc . mindig beszólogatott meg mindenféle vicceket mesélt. "huncutságokat csinált" egyik legjobb barátom volt,gyakran mentünk együtt haza. ez történt egészen 7. félévig. egyszerűen teljesen megváltozott. nem beszél senkivel, elképesztően undok és mogorva lett PL ott álltunk a padok mellett egy csoportban ,és mikor a helyére ment odaszólt hogy "takarodjatok már odébb".Nem igazán csinált házi feladatokat sem.Sőt én még azt vettem észre hogy azóta mióta ilyen semmit nem hoz tízóraira(bár lehet hogy ez nem fontos). emellett még lettek olyan furcsa szokásai hogy a körmét fújja vagy az orrára és a szájára ráteszi a "markát" és becsukja a szemét és az ablak felé fordul. most 8.-okos vagyunk és múlt héten elment egy másik iskolába. 14\F(csak még hogy nem lett kiközösítve,meg ilyenek)
2012. nov. 3. 18:38
 1/5 anonim válasza:
Honnan kéne ezt másnak tudni? Kérdezd meg tőlle vagy beszélj vele
2012. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos valami otthoni, vagy lelki oka van.

Ha jó barátok voltatok, hívd fel, hogy milyen az új suli, és próbálj beszélgetni vele.

2012. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érte valami otthoni probléma, csak nem mondta.
2012. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle vagy tesvérétől vkitől.
2012. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%-ban családi probléma állhat a háttérben. Válás vagy családon belüli erőszak, esetleg pénzügyi gondok (utalás a tízórairól), esetleg rossz társaságba keveredett?
2012. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!