Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánst szedek két...

Ancseszkava kérdése:

Antidepresszánst szedek két hete. A neve Escitil! Sexuális problémákat okoz. Vajon meddig tart ez a probléma? Elmúlik e, ha beállt a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Nő vagyok!
2015. márc. 3. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Amíg szeded addig tart. De nekem azt mondta az orvosom amikor szedtem, hogy ha bármilyen probléma van szóljak és kapok másikat.
2015. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezt most komoly? Ez elkeserít! Régen könnyebben ment,ami most alig sikerül! Viszont a pánikbetegségemre nagyon jó a gyógyszer!!!
2015. márc. 3. 13:56
 3/21 anonim ***** válasza:
Elhiszem, nekem is sokat segített. :) Mondjuk én Velaxint szedtem, de nem voltak ilyen problémáim.
2015. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én citalopramot szedtem szintén okozott szexuális problémát, abbahagytam a szedését (ráadásul nagy hízást is okozott). Nekem ezek után elég volt a terápia is, elvagyok gyógyszer nélkül, bár néha kicsit nehezebb.
2015. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Mindenkinél máshogy működik a gyógyszer, szóval nem lehet ezt előre tudni, hogy mi történik később. Lehet, hogy 5-6 hét után elmúlik, de lehet, hogy csak csökken, vagy semmi sem történik.


Ha nagyon zavar a dolog, akkor egyszerűen másik gyógyszert kell keresni, ami nem okoz ilyen tüneteket.

2015. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Egyik antidepresszáns sem hízlal önmagában. Mivel jobb a kedélyed többet eszel, ezért hízol.
2015. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
A pánikbetegség megfelelő pszichoterápiával néhány hónap alatt meggyógyítható, mellékhatások nélkül.
2015. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
De kiválthat hormonális problémát ami miatt máris megindult a hízás. Pedig semmivel sem ettem többet mint azelőtt.
2015. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%

6: Ezt én nem teljesen gondolom így. Én anno Yarocent szedtem és 3 hét alatt simán felszedtem 15 kilót. Nem változott a táplálkozási szokásom semennyit sem a korábbihoz képest.


Utána fél évembe telt, hogy leadjam.

2015. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Egyelőre hízni nem híztam tőle. Rendszeresen sportolok is és ügyelek a táplálkozásra is...ettől nem is félek!

De ez az ingerszegénység??? Borzasztó! Sz.tem mindegyik antidepi ilyen hatással lenne rám! Ez az egyetlen mellékhatása számomra!!! Mitévő legyek?

2015. márc. 3. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!