Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti beküdnétek e pszichiátriai...

Ti beküdnétek e pszichiátriai osztályra önként, illetve félnétek e attól, hogy szobatársatok kárt tesz bennetek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen pszichiátria. Például a Tündérhegyre simán, bármikor, és közveszélyesekkel nem tesznek össze. Ha valahol, a pszichiátrián azért nagyjából tisztában vannak azzal, hogy ki közveszélyes és ki nem...
2015. márc. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan fekszenek be önként pszichiátriai osztályokra.Ők általában a nyílt osztályokra kerülnek ,ahol a kevésbé súlyos állapotú betegek vannak,tehát itt elég kevés az esély arra,hogy erőszakos támadás történjen beteg részéről.Viszont tény,hogy 4 évvel ezelőtt a budapesti Nyírő Gyula kórház pszichiátriai osztályának zárt részlegén egy 20 éves drogos férfi megfojtott egy másik idős ápoltat aki le volt kötözve.
2015. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feküdnék be és valóban van külön zárt és nyitott osztály. A nyitott osztályon fekvő betegektől nem kell félni, jellemzően oda "enyhébb" panaszokkal kerülnek be.
2015. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- igen, gondolkozom is rajta - csak az a baj, ha kijövök, ugyanúgy folytatódni fog minden tovább

- nem, max. a Borderine-osok durvulhatnak

2015. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én zárt osztályon voltam ongyilkossági kíséflet miatt. nem féltem h bántanának :D

leginkább mindenki ki van ütve a rengeteg nyugtatotol meg antidepitol. Aztán csak szédeleg a legtöbb meg alszik.

2015. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!