Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nemtudok választani?...

Miért nemtudok választani? Gyorsasági vagy chopper, bmx vagy box, stb stb

Figyelt kérdés
és még számtalan ilyen dolog van hogy mind a két véglet nagyon tetszik. rapp zene- rock zene... miért van ez? miért nincs egy kialakult dolog?
2015. febr. 27. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert széleskörű az ízlésed. Tetszik ez is, az is. Ezzel nincs semmi gond, nyitott vagy a dolgok felé.
2015. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1es irja. szélsőkörű vagy,több dologra nyitott vagy
2015. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ezzel nincs semmi baj tuti?
2015. febr. 27. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Tuti...én is ilyen vagyok. Nem tudok 2 jó dolog közül választani.
2015. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de a stílusokkal is igy vagyok a skinhead,épp ugy bejön mint a gangstar, rocker, stílus. a páwától kezdve a swag .. mindegyiket magaménak tulajdonítom, mindegyikkel kapcsolatban vannak párhuzamok, és tudok azonosulni velük. a zenétől kiindulva öltözködésig.
2015. febr. 27. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek a különböző stílusok. Egyik nap teljesen elegánsan öltözöm, másik nap szexisen, harmadik nap meg totál lazán...olyan a ruhatáram mintha 6 ember ruhásszekrénye lenne annyira különböző stílusúak. Nekem a lényeg hogy egy outfiten belül ne keverjem össze őket... Nem tudom miért parázol ezen, inkább örülj neki hogy színes egyéniség vagy.
2015. febr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!