Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban, durván egy èvben, nagyon megváltoztam. Alapvetően nagyon szenvedèlyes, ès vidám voltam mindig. Nagyon szerettem a társaságot, az emberekkel beszèlgetni. Szerettem a szexet is. Èrzèkeny voltam, hamar megsèrtődtem. Ez mostanra teljesen megváltozott. Semmi sem èrdekel, semmihez sincs kedvem, minden fáraszt. Nem èrzem magam depressziósnak, nem vagyok lehangolt, meg szomorù, csak olyan üres. Elvègzem a dolgom otthon, a munkahelyemen, de nincs kedvem beszèlgetni senkivel. Nem èrdekel mások problèmája. Foglalkozom a kisfiammal, segítek a háziban, meghallgatom, talán egyedül vele tudok az utóbbi időben csak foglalkozni egyedül. A fèrjem sem èrti mi van velem. Hozzá nincs türelmem, se kedvem. A szex sem èrdekel, ès idegesít ha hozzám èr, ha kedveskedik. A saját anyám, testvèreim se èrdekelnek. Csak ritkán tudunk találkozni, ès èn már csak nem is hívom őket telefonon se, ha pedig hívnak, vagy rámírnak kerülöm a beszélgetèst, idegesít nemtudom mièrt. Nincsenek meg a règi hobbijaim sem. Règebben verseket írtam, mostmár egyszerűen nem megy. Futni jártam, mostmár semmi kedvem. A legtöbbször csak olvasgatok a neten a szabadidőmben, de semmi tèma nincs ami igazán érdekel. Nem èrtem mi ez, semmi rossz nem történt velem, amire foghatnám.

30 N


2015. febr. 3. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tipikusan, de én azt mondanám talán kiégtél(?)

[link]

Bár sok tünetet nem írtál le amit a wiki igen...

Ami fontos beszéld meg a családoddal főleg a pároddal a problémádat érzéseidet, mert így tönkreteszel minden kapcsolatot magad körül. Mond el nekik nem tudod mi van, de ez rossz és tudod hogy változtatni (viszaváltozni) kell! Szükséges esetén akár szakemberhez is fordulhattok!

Nem vicc! Mentsd ami menthető. Ha ilyen maradsz az a gyerekednek sem lesz jó. Végül is megérdemel egy vidám aranyos anyukát! :)

Minden jót!

2015. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Valószinűleg ilyesmi lehet. Én is pontosan ettől fèlek amit leírtál. Igaz a kisfiam ebből semmit se vesz észre, mert mint írtam is egyedül csak hozzá van kedvem meg türelmem, de a fèrjemnek és mindenkinek körülöttem nem jó.
2015. febr. 3. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen még van türelmed a gyerekhez de sztem ne várd meg míg hozzá se lesz. ez nem olyan probléma mait szégyellni kell, sajna ilyen világban élünk hogy ez megtörténik!

A szakember pedig nem dilidoki hanem orvos aki betegséget gyógyít!

Sőt a betegségről jut eszembe. sajnos a lelki dolgok idővel testi bajt okoznak ezért is jó lenne minnél hamarabb a dolgok végére járni.

Tehát a saját és a családod érdekében is!

Minden jót és jobbulást!

Azért jelentkezz hogy mizu van veled ha más nem privátban! :)

2015. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy MÉG nem depresszió, de könnyen azzá alakulhat.

Fordulj szakemberhez, segít! Nem kell semmi rossz történés, vagyis, ami történt, az már korábban történt, csak tudattalanul hordozod. Szakember segíthet feltárni!

Ha bp-i vagy, tudok nagyon jót (!) ajánlani.


40N (aki kb. ilyen helyzetből nagyon mély (!) depresszióban találta magát!)

2015. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!