Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is érez ilyet?

Más is érez ilyet?

Figyelt kérdés

Néha olyan érzés száll meg, amitől azt érzem hogy minden hiábavaló! Az ország, a politika - nevetséges, az egész történelem ostoba döntések sorozata (nem csak magyar), a művészet - szeretek írni, de néha mikor lefoszlik előttem ez az olcsó színjáték és ráébredek a valóságra csak azt látom hogy szavakat írogatok egymás után. Ráadásul olyan szavakat amiket már százszor elhasználtunk.

De például így van ez a szexnél is, hogy a szeretkezésben azt látom hogy csak két ember önző módon kielégíti egymást. Vagy magában az emberekben a gőzölgő mozgó húst látom, az emberi testet s magam létezését groteszknek.

a felnőtteket nagy gyereknek látom, úgy mint mondjuk az óvodában csak egyetemen, vagy munkahelyen.


Más is érez így? Mást is kínoznak ilyen gondolatok? Mi lehet ez? Hogy segíthetnék magamon?



2015. jan. 31. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi zseni, meg nem értett ember egy napon. Ritka...
2015. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kínoznak, hanem tudom, hogy mindez így van. Mi ez? Az élet... :D Engem például nem zavar, fogadd el és élvezd olyannak, amilyen. Nem feltétlenül kell mindennek magasabb jelentőséget tulajdonítani, a hülyék sajátja, hogy többnek látják magukat annál, amik - gőzölgő hús, ösztönlények. Persze ha tényleg szenvedsz a valóságtól, orientálódj valami vallás felé és csapd be magad, vagy mittudomén, hogy szokták mások csinálni.
2015. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!