Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap vizsgázom Egészségügybő...

Holnap vizsgázom Egészségügyből. Anyukám azt mondta hogy mielőtt beérek, egyek meg egy tábla csokit, mert ez segit, és jó az agynak is. Tényleg segit a csoki? Van értelme?

Figyelt kérdés
Egyszer már kipróbáltam,és jobban fogodt az agyam.De ez tényleg igaz? Mert nagyon félek hogy most se fog sikerülni.
2008. aug. 21. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A szőlőcukor is hatásos. Fokozza az agyi energiafelhasználást :D:D
2008. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy jó rá a csoki meg a szőlőcukor.Agyserkentő hatású.Egyélcsak,mert nem árt.Sok sikert a vizsgához!
2008. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

segit a csoki,de azt nem fogja eszedbe jutattni amit nem tudsz.tehat inkabb a tudasodban bizz,ha tanultal biztos nem lesz problema,amugy en is abbol vizsgaztam,csak epp 3 evvel ezelott.

Sok sikert

2008. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ha az agyműködés serkentéséről van szó, akkor tényleg a szőlőcukor (glükóz) a legjobb. Ez a legegyszerűbb szénhidrát, szinte azonnal felszívódik. Amellett, hogy ez a sejtek legfontosabb tápanyaga, az agy számára is nélkülözhetetlen. Egy felnőtt emberben a napi szénhidrát (glükóz) szükséglet 40%-át a központi idegrendszer haszálja fel. Minden agyi tevékenységhez - még az alváshoz is!- erre van szükség.
2008. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy irtatok.
2008. aug. 21. 20:24
 6/7 anonim válasza:
Tudom,hogy már túl vagy a vizsgán,de lesz még hasonló szituációban részed.Tudni kell,hogy a szőlőcukor tényleg felpörgeti az agyműködést.Egy rövid időre.Utána az agy müködése visszaesik elég alacsony szintre,ezért inkább acsokira szavazok,nekem érettségi előtt bejött.
2008. aug. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerosom a bananra eskuszik!
2008. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!