Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan antidepresszáns...

Létezik olyan antidepresszáns ami nem befolyásolja a szexuális életet?

Figyelt kérdés
Súlyos depresszióban ,és szociális fóbiában szenvedek feldolgozatlan pszihotraumák miatt.A félénkségem már beteges.Szerintetek abba merjem hagyni a bogyókat szex okok miatt?2 gyerekem van.Félek,hogy a kapcsolatomra megy rá előbb utóbb a csökkent libidóm,meg hasonlók.Vélemény?

2015. jan. 11. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok gyógyszer van, ami csökkenti, de van, ami növelheti is.

De ha ebbe a részébe már beleszólt egy gyógyszer a szervezetnek, utána már nehezen áll helyre.

Mindig a gyógyszernélküliségre kell törekedni, meg az életmódváltásra.

Lehet, túl sokat voltál társaság nélkül, erre nem a gyógyszer a megoldás. :(

Meg a fene az összes orvost, amelyik egyből nekiáll bogyókat felirkálni ilyenkor.

2015. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyira mélyen nem vagyok benne ebben a témában, de: a helyedben nyugtató sportokat végeznék elsősorban, tehát feltétlenül rászánnék egy kis időt és valamennyi pénzt is: pl. könnyű úszás és jóga, esetleg gyenge kocogás. Másodsorban pl. az aszpirin eléggé jó fájdalomcsillapító és még sokmindenre jó, a helyedben pár napig biztos kipróbálnám ...
2015. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A gyógyteákat cukor nélkül mindenképpen kipróbálnám, nagy mennyiségben. Javaslom, hogy nézz be egy bió boltba és ott biztos tudnak segíteni.
2015. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy az ilyen antidepresszánsoknak ez 'fontos' mellékhatása.


A gyógyszerek azért gyógyszerek, mert kárt okoznak a szervezetünkben, ezek ugye a mellékhatások.


Kérdés, hogy mellette a fő hatásukban vajon hiszel, vajon segítenek bármit is?


Én személy szerint ellenzem, hogy az embereket ennyi gyógyszerrel mérgezzék, de ezt végső soron mindenkinek magának kell eldöntenie.


Én nem szednék antidepresszánst, sőt olyan qigong gyakorlatokat használok amik a szexuális teljesítményre is jó hatással vannak, illetve bízom benne az egészségemnek is jót tesznek, kihúznak a pszichés problémáimból..

Mások pedig gyógyszerek mellett döntenek, a különböző mellékhatásokat sokan ismerjük.. hogy valójában melyik a jobb?


Ezt saját magunknak kell eldöntenünk.


Én lebeszélnélek a gyógyszerekről és más kezelés kipróbálását ajánlanám, az egészséged védelme végett.

2015. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Wellbutrin SR. (bupropion-hidroklorid).

Nekem kifejezetten növelte is, többszöri orgazmusom is volt, ami azelőtt soha. Persze lehet, h másnál nem jön be, egyéne válogatja.

38F

2015. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb ( valamennyi) antidepresszáns negatívan hat a libidóra. Ettől függetlenül szedd be a gyógyszered, és gyógyulj meg. Gyógyulás után tízszer jobb lesz, mint előtte bármikor. Ez személyes tapasztalat. És ezt beszéld meg a partnereddel is. Legyen türelemmel.
2015. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudtok valakiről, aki antidepresszánstól meggyógyult? (terápia nélkül).
2015. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, tudok. Magam vagyok az.
2015. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a jó kérdés, vajon összességében mennyi embernek segíti a gyógyulását és mennyi embernek okoz egészségkárosodást az alap probléma megoldása nélkül?


De nem valószínű, hogy ezt normálisan összegezni lehetne..

2015. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A Valdoxan nevűnek nincs a szexuális funkciókra gyakorolt mellékhatása, sőt gyakorlatilag egyáltalán nincs mellékhatása, azonban arra sem tennék nagy tétet, hogy bármilyen hatása volna neki.
2015. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!