Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy hívják azokat az embereke...

Hogy hívják azokat az embereket, akik az energiájukkal gyógyítanak másokat? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval energiát tudnak adni másoknak, és igy megtudják változtatni az életüket, a gondolkodásukat, ha valaki pánikbeteg, vagy bármilyen lelki problémája van, ők ezen tudnak segíteni. Általában lássák a jövőt, a múltat. Ne gyertek a "boszorkány" jelzővel:D Köszi.
2010. febr. 6. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne hidd én nem voltam jósnőnél, nem is tagadom, de olyanokat mondott, ha az tavaly mind be következett volna, előtte öngyilkosságot követek el. Több eszem lett, és saját magam jöttem rá, ilyenekkel nem szabad foglalkozni. Nagy ívben kerülni!!!
2010. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondok egy egyszerű példát: Milliók hisznek a Máriapócsi könnyező madonnában én pedig mint kémiához értő ember tudom hogy egyszerű kémiai jelenségről van szó.Én nem hiszem hanem tudom és be is tudom mutatni.
2010. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
15:28: Írnál erről többet?
2010. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!