Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy hívják azokat az embereke...

Hogy hívják azokat az embereket, akik az energiájukkal gyógyítanak másokat? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval energiát tudnak adni másoknak, és igy megtudják változtatni az életüket, a gondolkodásukat, ha valaki pánikbeteg, vagy bármilyen lelki problémája van, ők ezen tudnak segíteni. Általában lássák a jövőt, a múltat. Ne gyertek a "boszorkány" jelzővel:D Köszi.
2010. febr. 6. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Kuruzsló.
2010. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Reiki mesternek! De én nem hiszek ebben!A saját gyógyulásunkban kell hinni, és mellé az orvosi segítségben. Pár évvel ezelőtt vérmérgezésem volt, biztos vagyok benne hogy egyik sem tudta volna megmenteni az életemet. De az orvosaim megmentették. Erről ennyit!
2010. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a vérmérgezés nem mentális betegség
2010. febr. 6. 15:11
 4/13 A kérdező kommentje:
Erröl ennyit:)
2010. febr. 6. 15:11
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Szélhámos sarlatán csaló. Boszorkányok pedig nincsenek írta egy okos ember majd ezer éve. Azt nem tudhatta hogy 2010-ben emberek ócska szélhámosoknak hisznek. Nekem miért nem tudnak energiát adni? És látják? Mit látnak? Majdnem megmondtam.
2010. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én voltam egy ilyennél, és kérdés nélkül elmondta a fél életem, anélkül, hogy bármit is mondtam volna magamtól.Rögtön tudta mi a problémám és hogy miért alakult ki nálam, hogy milyen a viszonyom a szüleimmel, MINDENT elmondott helyettem, és olyan dolgokat is, amiket nem lehet csak úgy eltalálni, kitalálni...
2010. febr. 6. 15:13
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Te feltételezést közölsz és elvárod hogy mindenki bólogasson rá és nem tetszik hogy mások gondolkodnak és nem osztják ezt?
2010. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Bolondok. Amúgy nem "lássák", hanem látják.
2010. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell le"bolond"ozni:D Szerintem egyáltalán nem szélhámos.
2010. febr. 6. 15:20
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő azt mondta amit te hallani szerettél volna, de ezt neked hiába mondom mint hogy egy vallásban vakon hívőnek is hiába mondom hogy nagyobb a valószínűsége az evolúciónak sokkal mint a teremtésnek. A TV-ben mikor belehallgatok az ilyen "mesterek" hadovájába akkor én hazudozást hallok nem igazságokat. Ráadásul egy gyengén művelt ismerethiányos ember hazudozásait.
2010. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!