Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is nem tudom hogy jó helyre írom-e ki ezt a kérdést de úgy érzem nem megy a tanulás. Most lehet hogy van valami tanulási nehézségem? Magyarból kellett megtanulni 13 kérdést és a tanárnő azt mondta hogy 20 perc bővel elég rá.. Nos én 1-1,5 órán át tanultam azt a 13 4-5 szavas kérdéseket mire megjegyeztem és ez nagyon bántó.. Történelemből 4-5 oldalakat kell tanulnom óráról órára és bukásra is állok belőle (11.o.). Órán meg egyszerűen nem tudok figyelni hiába akarok mindig mondom magamba hogy figyeljek de egyszerűen nem megy.. Nem értem

2015. jan. 11. 16:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
lábrázás az jellemző + állandóan billegek az összes székkel
2015. jan. 31. 12:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled azóta? Léptél valamerre?
2015. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Senkinek se szóltam még erről de a figyelemzavar még mindig fent áll, órán semmit sem tudok megjegyezni akárhogy is akarok figyelni. Mindig itthon tanulok meg mindent elég sok idő
2015. febr. 4. 16:19
 14/14 anonim ***** válasza:

Általános iskolában is voltak ilyen bajok?

Megpróbálhatod esetleg a ginkgo bilobát, van akinek segít ilyesmiken.

De a legcélravezetőbb lenne a háziorvos, ő majd megmondja merre tovább.

2015. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!