Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is nem tudom hogy jó helyre írom-e ki ezt a kérdést de úgy érzem nem megy a tanulás. Most lehet hogy van valami tanulási nehézségem? Magyarból kellett megtanulni 13 kérdést és a tanárnő azt mondta hogy 20 perc bővel elég rá.. Nos én 1-1,5 órán át tanultam azt a 13 4-5 szavas kérdéseket mire megjegyeztem és ez nagyon bántó.. Történelemből 4-5 oldalakat kell tanulnom óráról órára és bukásra is állok belőle (11.o.). Órán meg egyszerűen nem tudok figyelni hiába akarok mindig mondom magamba hogy figyeljek de egyszerűen nem megy.. Nem értem

2015. jan. 11. 16:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem hogy külön korepetálásra járok matematikából és elképeztően lassú vagyok a matek tanárom szerint sajnos.. Bizonytalan és lassú
2015. jan. 11. 16:42
 2/14 anonim ***** válasza:
Az gáz, de akkor hogy jutottál el a 11. osztályig?
2015. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
átbukdácsolva egyes kettes jegyekkel
2015. jan. 11. 17:45
 4/14 A kérdező kommentje:
bár a 10. nem volt rosz.. egyedül németből lett kettesem a többi 3 meg 1 darab 4.es de a 9. is szörnyű volt.. ott 3 kettesem lett. Ez meg egyszerűen borzalmas
2015. jan. 11. 17:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Beszélj a szüleiddel erről, talán ki tudnak valamit találni, vagy segíteni a tanulásban.
2015. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet pszichológushoz érdemes lenne elmenni.Hátha lenne ötlete. Meg szorongástól is lehet figyelemzavar. Egyébként minden rendben?
2015. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Néha a beszédkészségem sem az igazi :S Amikor mondjuk mesélek valamit valakinek akkor azt nem tudom úgy elmondani hogy ne mondanék bele valami értelmetlenséget. De ez nem olyan sokszor fordul elő, inkább a figyelemzavar az ami bosszant
2015. jan. 24. 10:05
 8/14 anonim ***** válasza:
ADH is lehet. Érdemes lenne pszichológushoz vagy -áterhez menni vele. Ők tudnának tanácsot adni merre indulj. Nyugtalan is vagy?
2015. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyugtalan, sőt mostanában nagyon sokat alszom.. Éjszaka alszok 8-9 órát majd hazajövök suliból és utána még 2-3 órát de hétvégente pl képes vagyok 12 órát is aludni
2015. jan. 30. 14:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól még lehetnél nyugtalan, hogy sokat alszol. mehetnék, céltalan mozgás, lábrázás ilyesmik.
2015. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!