Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Nem akarok megőrülni!

Mit tegyek? Nem akarok megőrülni!

Figyelt kérdés
Van 3 kutyám akik 2 évesek lesznek. Még nagyon sok idejük van, de én félek. Napközben többször elkezdek sírni és akkor 10 percig megállás nélkül. Újra gondolom a sok emléket, mikor játszunk, mikor először bicikliztünk, első séta..... Régen is volt ilyen, fél éve, de abbamaradt,, és most újra. Lehet hogy valami bajom van? Esténként nem tudok elaludni. Most sem tudok. Fogmosás közben is elkezdtem sírni. Most is sírok miközben ezt leírom. Nem akarok megőrülni, kérlek segítsetek!!

2014. dec. 29. 23:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kb 22 leszel mire meghalnak a kutyáid. Addig azon fogsz agyalni hogy mi lesz? Amúgy az hogy a kutyák meghalnak mèg a könnyebben feldolgozható dolog, ugyanis nemcsak ők fognak meghalni, hanem mindenki. A szüleid, a barátaid, nagymamádèk, ès mindenki akit szeretsz, ès persze te is. A jó hìr hogy pár èv múlva úgyis el fogod ezt fogadni. Èn az anyukámat fèltettem mindìg. Azt hittem belehalok ha meghal egyszer. Ès amikor meghalt úgy is èreztem belehalok (22voltam). De itt vagyok. Máshogy èlsz meg dolgokat 12èvesen ès máshogy felnőtt fejjel. A kèrdèsre visszakanyarodva mèg annyit mondanèk ami nem öl meg az megerősìt. Ès sajnos lehet hogy beleleőrülsz,de az rajtad múlik hogy hagyod magad vagy kemèny leszel.
2014. dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Úristen, ezek rettentő kártékony gondolatok.


Alapvetően azt kellene magadban tisztázni, hogy az emlékektől miért depressziós leszel, és miért nem vidáman tudsz rájuk visszaemlékezni.


Valamint azt, hogy a jövőre nézve miért ilyen negatív dolgokat vetítesz előre.


Azt az elméletet hallottad már, hogy fizikailag minden leírható energiaként (ezt Einstein óta tudjuk) akár a gondolatok is.

Ezek az energiák pedig kölcsönhatásban vannak egymással, beindítanak, leállítanak bizonyos dolgokat.


Ennek a matematikai leírásához még fejletlen az emberi tudomány, de ettől még az emberiség kb. 6000 éve tisztában van vele. Csak itt nyugaton hajlamosak vagyunk figyelmen kívül hagyni, mert ez nem mérhető SI mértékegységben.


Úgyhogy én azt ajánlom, merülj el kicsit az ezoterika világában, önismeretben, öngyógyításban, stb.

Könyvekben ott van pl Jose Silva : agykontroll c. könyve, vagy Leslie M. LeCron: Az önhipnózis technikája írása.

Mindkettő ingyenesen letölthető.


De rengeteg honlap, fórum is foglalkozik ilyen témával.

2014. dec. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
Elég szomorú,hogy a kutyáidat jobban szereted,mi.nt a szüleidet
2014. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!