Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stresszkezelési módszerek,...

Stresszkezelési módszerek, kinek mi?

Figyelt kérdés
Nektek milyen stresszkezelési módszerek válnak be? Albérletben lakom, a hétvégét a szüleimnél töltöm. Elég sokat stresszelek az apám miatt, kb 5 perc alatt fel tudja k*rni az agyam, próbálok minél kevesebbet otthon lenni, de sajnos függök a szüleimtől anyagilag. Hét közben viszont a lakótársam miatt ér stressz, ugyanis ikrek, és elég erős személyisége van. Ami alapjáraton nem rossz, de már 2 éve lakom vele, és kicsit zavar, hogy minden összejön neki, csak mert szimplán p*cs másokkal, és mindig tudja, mit mikor kell mondani. Elköltözni nem akarok, mert bírom a búráját, és nem akarom megsérteni. Meg amúgy is elég jól elvagyunk, kiegészítjük egymást. Csak az idegeim nem bírják már. A küzdősportra gondoltam, ott talán le tudnám vezetni a felesleges feszkót, mert az edzőterem már nem veszi el. Ti mit javasoltok, mit tegyek? 21F

2014. dec. 9. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen futottam - amíg engedte a térdem.
2014. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küzdősport jó!Én régen karatéztam,most kenuzok,de itt is tökéletesen levezetem a feszkót,meg edzőm is szokta mondani a többieknek,hogy "mérgesebben" evezzenek.Mostanában stresszesebb is vagyok,mert csak kondi van,futás,meg ilyenek van a hideg miatt és én sem tudom kondin levezetni a feszkót...Ilyenkor hiányzik is az hogy felpofozzak valakit,csak az a baj hogy egyedül a pajzsot mertem ütni,az ellenfelet nem,nehogy valami baja legyen XD Szóval maradnak az osztálytársak,akik kötöszködnek:D
2014. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!