Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek bűntudatot ha a...

Miért érzek bűntudatot ha a másik fél a rossz? Több esetben is szinte mindig ez van. írok egy példát.

Figyelt kérdés

Interneten rámírt egy férfi ,hogy tetszem neki meg ő ismerkedik neten mert hajtja a vére ...közben pedig van neki barátnője vagy felesége...(nem tudom pontosan)

és mondtam neki,hogy ki van zárva és,hogy én ezt elítélem mert ha ennyira ba..szna akkor hagyja ott azt a szegény nőt azért fölösleges megtartania,hogy legyen hova este hazavágódnia miután kitudja kikkel mit csinált...és, hogy ez mennyire gusztustalan.. aztán még ő neki állt feljebb..mert én tudatlan vagyok nem értek az élethez stb....

szerintem nekem van igazam..sok ilyen eset van..

miért érzek folyton bűntudatot ha kimondom az igazat?és kiadom magamból azt ami a szívemen van amit gondolok...


2014. dec. 7. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kiírod a címedet, és megírod, hogy ismerkedni szeretnél, akkor ne csodálkozz, hogy a jelentkezők között találsz ilyen barmot is. Viszont az a tulajdonságod, amit pozitívként könyvelsz el magadban, nem biztos, hogy mindenkinek bejön. Mármint "ami a szívemen az a számon." Ez igaz lehetne, ha te lennél a királynő. De ugye nem te vagy az...
2014. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így gondolkozom, mint te. Nekem is volt már olyan pasi "hódolóm", akinek felesége, gyerekei voltak és ki voltam bukva. Egyet értek azzal, hogy az ilyennek nem kéne feleség, főleg gyerekek nem! De rájöttem valamire azóta. Tudod mire? Azért kell ezeknek a férfiaknak a feleség (mert nem minden férfi ilyen, aki megcsalja a feleségét, ezt ne felejtsük el!). Szóval, azért kell neki a feleség, hogy legyen ki mosson, főzőn, takarítson rá (pót anyuka, semmi több). Mellette ő békésen csajozgat, kényelmesen hazamegy, megeszi a friss kaját, esetleg megcsókolja a kedves feleségét, bekamuzza, hogy szereti stb. és minden meg van ami kell neki és csajozgat tovább. Kb. erre kell neki a feleség, vagy egy barátnő. Tisztelet a kivételnek, mert akad!
2014. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem írtam ki,hogy ismerkedni szeretnék..de valahogy mindig megtalálnak....

Igen pont ezért csesztem le..és még finoman beszéltem vele...konkrétan olyan példát is tudok a közeli ismeretségemből ,hogy a 3gyerekes anyukának (mellesleg gyönyörű 3 kislányuk van ) ilyen kicsapongó volt a férje és nyilván a felesége szerette bízott benne..és heti rendszerességgel azért éltek házaséletet..miután a férfi kitudja kikkel volt..és szépen meg is fertőzte a feleségét akit azóta kezelnek..

2014. dec. 7. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen igazad van.

Még túl finom voltál vele, az ilyet nem szabad sajnálni, kímélni! ;) Csak így tovább és miattuk ne érezz bűntudatot, Te cselekedtél helyesen.

2014. dec. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oh! Hány ilyen van, akik viszik haza a fertőt. Ezért kell ezerszer meggondolni kihez megy az ember hozzá és kinek szül gyereket!
2014. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont ez a problémám,hogy ésszel tudom,hogy igazam van és helyesnek érzem,hogy kinyilvánítottam a véleményem mégis bűntudatom van.
2014. dec. 8. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
De mitől van bűntudatod? Nem neked kéne hogy legyen, hanem aki megcsalja a feleségét, vagy a barátnőjét. Nem kell ilyen kapcsolatba belemenni és akkor nincs bűntudat sem, el kell kerülni az ilyen férfiakat!
2014. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezt csak példának hoztam a sok közül..ésszel felmérem ,hogy nem tettem rosszat és mégis bűntudatom van.. próbálok rájönni miért alakult így ez valami fejlődési hiba lesz..
2014. dec. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!