Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyukám azt állitja, hogy...

Anyukám azt állitja, hogy függő vagyok (többi lent)?

Figyelt kérdés
na szóval, úgy kezdődött, hogy egyik nap 4kor értem haza suliból, ettem, tanultam, fürödtem.(ez az átlagos, bár gépezés után szoktam fürdeni). napi 1 2, esetleg 3 óra, amit gépezéssel töltök, emelett hétvégeken elszoktam járni haverokkal, ilyesmik. többször volt rá példa, hogy otthagytam a gépet mer fontosabb dolgokra kellet szánni az időt. (lolozni szoktam) volt már rá példa hogy pénzt is fizettem ezért, de nem nagy összeget. Ezek mellet is azt állitja, hogy függő vagyok.(csak szórakozás céljából játszom, nem érdekel a győzelem) vélemények?

2014. dec. 3. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát manapság mindenki függő, igen, szerintem te is az vagy. Meg én is.
2014. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is tartod magad függőnek, jó úton jársz odafele.
2014. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

napi 2-3 ora?


fene tudja. Probald ki, ne jatsz egy hetig. Ha meg tudod tenni minden problema nelkul, akkor nem vagy fuggo.

2014. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#3-hoz: ha simán megy az egy hét, de ha utána sose érzett extázis újra leülni a gép elé, nem csak simán jó, akkor de!
2016. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!