Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt pánikbetegek?...

Dotya kérdése:

Vannak itt pánikbetegek? Szeretnék pár dolgot kérdezni tőlük beszélgetni "tapasztalatot" megosztani cserélni.

Figyelt kérdés

Sziasztok

pánikbeteg vagyok mondhatni voltam és sikerült túl tennem magam mindenféle gyógyszeres és Pszichoterápia nélkül,szivesen adnék/kérnék tanácsot pánikbetegektől és megosztanám tapasztalataimat hátha másokon ezzel segiteni tudok.



2014. nov. 19. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezzél.
2014. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedni, kérdezni szeretnél, akkor legalább azt írd meg, hogy milyen nemű, és korú vagy. Lehet, hogy te ezt tudod, de a válaszoló is szeretné...
2014. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen nekem vannak problémáim. A szokásos pánikroham tünetek. Halálfélelem, majdnem szívrohamot, agyvérzést kapok. Szédülök, majd elájulok és legalább 1-2 óra mire kijövök belőle. Utána olyan érzés, mintha drog hatása alatt lettem volna. Eléggé kellemetlen. Pszichológus ezen nem tud segíteni nekem. Max gyógyszerek, de nem kellenek, mert csak néha tör rám.. Szerencsére..
2014. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok azt elfelejtettem ki irni 22eves ferfi vagyok igazabol nekem 17eves koromba kezdodott szoval akorul tudok tanacsot adni nekem hogy sikerult atveszelnem es megoldanom.
2014. nov. 20. 00:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!