Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy borderline személyiségzava...

Egy borderline személyiségzavaros lélek hogy viseli ha továbbtanulásnál nem arra az egyetemre kerül ahová szeretett volna?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ezt nem értem. Hogy lehet nem arra az egyetemre kerülni, ahová nem akar? Jelentkezzen oda, ahová szeretne kerülni. Olyan nincs hogy véletlen kerülsz másik egyetemre.
2014. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Más is nehezen viseli...Egyáltalán hogy kerül borderline személyiségzavaros egyetemre?
2014. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Mgis hogy kerülne? Beadja a jelentkezési lapot, mint mindenki más. Amúgy valószínűleg kikészül tőle és otthagyja. Azok úgyis mindent félbehagynak.
2014. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a kérdés másként: van olyan, hogy a borderline AKAR vagy NEM AKAR valamit ? ;)
2014. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Borderline személyiségzavaros lélekként rosszul viseltem, mikor olyan főiskolára kellett mennem, ahová nem szerettem volna. De bármilyen rossz is, elviselem, még fél év és elvégzem. Hagyjuk már az általánosításokat, hogy "AZOK mindent abbahagynak"...
2014. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5%
Hát pedig a többségre igaz, hogy azok mindent félbehagynak. Persze némelyik kiszenvedi magából, van egy ismim például, aki állítólag borderline, mégis végignyomta az ötéves egyetemet, csak épp mellette minden nap drogozott. :DD Viccesek vagytok, nyomi kis borderline-ok.
2014. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!