Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzhetem le a feszülts...

Hogyan győzhetem le a feszültséget?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. Eddig közmunkát dolgoztam, ami sajnos nagyon keveset fizet, 54 ezer Ft-ot. Egy szállón lakom jelenleg, magamat tartom fennt, szülői segítség nélkül. A helyzet, az, hogy sokan tanácsolták, hogy váltsak munkát, mert nem lehet életcél hogy közmunkát csináljak, ezért egy közvetítő cégen keresztül jelentkeztem operátori állásra egy kontaktlencsegyárba. Feszült vagyok, hogy kockáztatok, hogy otthagyom az évek óta jól ismert közmunkát, hogy meg tudjak felelni az elvárásoknak, és hogy ne piszkáljanak ott. Alapvetően én békés természetű vagyok, konfliktuskerülő. De mindenki ezt tanácsolta, hogy váltsak , hogy többre vigyem. A közvetítő cég is azt mondta, hogy ez mindenképpen hosszú távú, jó döntés. csak feszült vagyok, hogy meg tudjak felelni az elvárásoknak, főleg, hogy most már a megélhetésem is ezen múlik. Hogyan győzzem le a feszültséget? Mindenki véleményét nagyon szívesen fogadom.
2014. nov. 13. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs min parázni! Majd ha lesz, akkor! Miért ne menne? Menni FOG!
2014. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha magadat fenn tudod tartani szülői segítség nélkül, akkor sok van benned. Mit neked egy operátori állás! Gond nélkül helyt fogsz állni, mindenütt.
2014. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!