Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz az, hogy be lehet vonzani...

Igaz az, hogy be lehet vonzani betegsegeket? És hogy a betegsegek mögött lelki okok vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, ugyanis a lelki betegségek megnyilvánulhatnak testi tünetekben.
2010. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen pszihoszomatikus zavaraim vannak,mindenfele vacak testi tunetem van,de az orvosok semmit sem talaltak,lelki okok vannak nekem a hatterben..szorongas,depresszio
2010. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem egyszer olyan volt hogy nem akartam osztálykirándulásra menni és bebeszéltem magamnak hogy beteg vagyok. Lementem az orvoshoz és két hétre kiirt. Nagyon durva. Arcüreg gyulladásom volt.
2010. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ebben én is hiszek. Pl. sok betegséget át lehet vészelni, ha az ember pozitívan gondolkodik.
2010. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha érdekel itt van egy hosszabb előadás videoja, amin dr. Lenkei elmagyarázza ezt:

[link]

2010. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen, ez így van. Ha érdekel a téma, javaslom:

Rüdiger Dahlke: Út a teljességhez


részletesen szól mindenféle betegség lelki hátteréről.

2010. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, ez teljesen így van. Majdnem minden betegségnek lelki oka van és a testeden csak az eredményt látod. Az orvosok is csak a tüneteket és a kívülről látható problémákat kezelik a sok gyógyszerrel, nem az okot keresik...:S És személyes tapasztalat, hogy simán be lehet beszélni a betegségeket, pl egy doga előtt simán produkálhatsz egy kis fejfájást vagy hányingert, ha nagyon nem akarod megírni...xD
2010. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!