Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek Feldmár...

Mi a véleményetek Feldmár András pszichológusról?

Figyelt kérdés
Szerintem remek szakember, én támogatom a módszereit.

2014. okt. 30. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyébként meg, ha a belső békére akarsz rálelni, akkor meditálj és kirándulj. Azt gondolom, hogy a droghasználók lusták. Királyi utat keresnek a megvilágosodáshoz meg a mennyországhoz, és ennek meg is fizetik utána az árát. Nincsenek királyi utak. Ha bölcs akarsz lenni, akkor szűrj le tanulságokat az életedből, másokéból és a történelemből. Ha kreatív akarsz lenni, akkor próbálj ki sok mindent, tornáztasd az agyad, keress új megoldásokat egy problémára. Ha nyugodt, békés akarsz lenni, akkor meditálj, jógázz, sportolj, kirándulj, élj egészségesen. Önáltatás, hogy ezek a szerek adnák meg az embernek ezeket a dolgokat. Tenni kell értük.
2014. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem senkit nem érdekelnek a hülyeségeid. Az LSD-terápiaban lehetőség nyilik arra, hogy rendbe tegyük a tudatalattinkat, és ne csak a felszínen kaparászunk. Az pedig sértő, hogy a daathot, drogosok közöségének tituálod. De lefogadobb nem is tudtad eddig, hogy lehet kappni LSA tartalmú novényeket legálisan, amiknek majd nem olyan hatása van, mint az LSD-nek. Mondva csinált szakértőkre, pedig nem érdemes hagyatkozni, az LSD-terápiának semmilyen mellékhatása nincs, mivel a terápiás folyamat kiköszöböli ezeket. Az ilyen korlátozott embereknek persze nem lehet beszélni, fölösleges, számodra katasztrófa lenne az LSD. De nem baj valaki fogyasztja, valaki meg nem, csak nem értem, minek kell ezért beszólni, én nem azt mondtam, hogy te is csináld, csak azt, hogy az információidnak felületes az alapja.
2014. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"ocs, de szerintem senkit nem érdekelnek a hülyeségeid. Az LSD-terápiaban lehetőség nyilik arra, hogy rendbe tegyük a tudatalattinkat, és ne csak a felszínen kaparászunk."


Ehhez nem kell LSD.



"Az pedig sértő, hogy a daathot, drogosok közöségének tituálod."


Miért kik írnak a drogokról E/1-es élménybeszámolókat? Biztos nem a drogosok.



"De lefogadobb nem is tudtad eddig, hogy lehet kappni LSA tartalmú novényeket legálisan, amiknek majd nem olyan hatása van, mint az LSD-nek."


Majdnem? Lehet, de azoktól nem haluzol.



"Mondva csinált szakértőkre, pedig nem érdemes hagyatkozni, az LSD-terápiának semmilyen mellékhatása nincs, mivel a terápiás folyamat kiköszöböli ezeket."



Én inkább szakértőkre hagyatkozom, mint gyk-s megmondóemberekre.



"Az ilyen korlátozott embereknek persze nem lehet beszélni, fölösleges, számodra katasztrófa lenne az LSD."



Hát ezt nem vitatom.



"De nem baj valaki fogyasztja, valaki meg nem, csak nem értem, minek kell ezért beszólni, én nem azt mondtam, hogy te is csináld, csak azt, hogy az információidnak felületes az alapja."



Akit én kérdeztem, az egy elismert magyar pszichiáter. De lehet nézni Csernus ismeretterjesztő videóit is, lehet menni Zacher Gábor előadásaira is. Valószínűleg nem viccből tiltott minden országban a használata.

2014. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utols: vicces, hogy a lelki béke nálad az a szint, amit elérhetsz kirándulással, sétálással. A jóga és meditáció még oké. De tudod, ha nagyon sokat meditál valaki eljuthat egy szintre, ahol olyan dolgokat lát, érez az ember, amiket normál állapotban nem. És ez egybe függ máris azzal, amit te annyira ellenzel. Az agyad közepén van egy pici szerv, a tobozmirigy, amiben DMT termelődik, ez okozza azt ha valaki hallucinál. A DMT egy drog. Egy "drog"-nak nevezett anyag ami megtalálható a szervezetedben, az agyban van egy enzim ami képes aktiválni a DMT-t. Ettől hallucinálnak a skizofrének. Az LSD ugyanígy hallucinogén, triptanim származék mint más hallucinogének is. Szóval az agyadban "drog" van. Igen, a tiltása nem véletlen, ugyanis olyan dolgokat tapasztalhat meg az ember, ami lerombolja az egyszerű világképét. És hát neked az a dolgod, hogy dolgozz, fogyassz, magadba szívd a sok szennyet, éld az áltag emberek átlagos életét, minek ez a tudás, tapasztalat ami közelebb visz önmagadhoz? Ami egnem illet, nem próbáltam még hallucinogéneket mert jelenleg nem megfelelő hozzá a mentális állapotom, de akkor miért hiszem el mindezt? Mert számomra ez az elmélet a leghihetőbb, legösszefüggőbb, legkerekebb. Belém is azt sulykolták, hogy a drog rossz, ami tiltva van csak rossz lehet. De nem árt néha gondolkodni.


Ahogy Feldmár is mondaná, az a drog, ami elkábít. ami felébreszt, az nem.

2015. júl. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!