Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az probléma, ha egy 15 éves...

Az probléma, ha egy 15 éves lány szeret magával beszélgetni?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a középsulit és olyan helyre mentem, ahová egyik barátnőm sem(erre anyám vett rá). A nyáron keveset beszéltem magagmban, mert minden tök szupi volt!

Igazából már kicsi korom óta szeretek magammal beszélgetni, elmindani azt, amit másoknak nem merek, nem akarok vagy csak nem tudok! Tavaly télen nagyjából minden nap beszégettem magammal(naponta 5-6 csevegés), mivel apum külföldre ment dolgozni, és anyunak nem akartam elmondani, hogy mennyire hiányzik, na meg hát a barátnőimnek sem, mivel nem vagyok az az érzékeny típus a külvilág felé, de amikor magamban vagyok, beszélgetünk, én és én, akkor majdnem mindig sírok! Ez lehet probléma, vagy ez teljesen normális!?



2014. okt. 14. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális.
2014. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár többen tennék. :) De am lehet jó lenne találnál valakit akinek elmondhatod a gondjaid.
2014. okt. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam magammal beszélgetni mert , nekem sohasem voltak barátaim, de amig nem hangosan beszélgetsz magaddal, hanem magadban, akkor sztem normális. :)


16/L

2014. okt. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hangosan vagy magadban? Utóbbi teljesen normális, ha hangosan, az már bonyolultabb. Ha téged zavar, lehet nem oké.

Magamban én is szoktam beszélgetni saját magammal, de képzeletbeli alakokkal is akár, elég változatos fantáziavilágom van :P

2014. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!