Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Talakoztatok mar szellemekkel...

Talakoztatok mar szellemekkel az eltetekben? Es hisztek a lelekben?

Figyelt kérdés
en talakoztam mar szellemmel,kissebb koromban egyszer egy hosszu haju no allt elem,feher ruhan,es elem allt amikor ki akartam menni wcre 5evesen,atnyultam a non,aztan a fejemet az agyamba hajtottam es dorzsoltem a szemem,mert azt hittem almodok,de amikor folneztem meg ott volt elottem.Sirtam,es a tesom agyaba befekudtem o nem ebredt fel,es nagyon feltem.Aztan kb 11evesen meg a mamamnal aludtunk az ikerbatyammal,es ejjel arra ebredtem,hogy hideg kez simogat,es meglattam a kezet a szellemnek es az arcat is oltonyben volt fekete kalappal a nagypapam volt aki 50evesen meghalt sajnos:-(sosem talakoztam vele ,mert mar nem elt mikor megszulettem az agyam mellett ult a kozepso agyon ami a tesom es en agyam kozott volt,es senki nem aludt eppen rajta,nagyon megijedtem rogton konnyekbe borult a szemem es persze az a szoba mindig nagyon meleg volt tehat kulonos ,hogy a hideg szellokre ebredtem amik az arcomat ertek.De boldog vagyok ,hogy ezeket ateltem! illetve ikertesom akkor is melyen aludt probaltam felebreszteni.Kimentem konyhaba ott ucsorogtem amig hagytam elmenni a szellemet,es enis megnyugodtam,visszamentem aludni.21/L
2010. jan. 15. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek benne, de még nem találkoztam vele. Környezetem hozzáállása miatt mondhatjuk, hogy mára szégyenérzet is kialakult bennem a "hitem" miatt. Félek is, meg jó is lenne ha megbizonyosodhatnek létezésükről. Megnyugtató érzés lenne tudni, hogy 1x találkozhatok az elvesztett szeretteimmel.
2010. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell foglalkozni a külső "nyomással", szerintem büszkének kell lenni arra, hogy egy ember fogékony ilyenekre, és ezzel is több lehet a beszűkült gondolkodású, természetfölötti-tagadó embereknél (nem a simán csak materialista emberekre gondolok, nem kívántam senkit sem megsérteni, kérem velem se tegye senki mindenféle ostoba szöveggel...).

Én is hiszek ebben, látni nem látom őket (mert nem akarom, tudatosan blokkolom ezt, mert iszonyatosan félnék...), de érezni érzem őket, a hidegségüket is, ha ott vannak a közelemben.

Szerintem ki kellene használni az adottságodat, és fejlesztened kellene ezeket. Ha gondolod, esetleg dobj egy e-mailt, ha van kedved foglalkozni ezekkel. De van sok jó könyv is a témában. :)

2010. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!Igen nagyon orulok ezeknek az elmenyeknek,mert igy biztos vagyok benne ,hogy a halal nem a legvege az eletnek,az csak egy fordulopont,de nem tudni mit erzunk utana,es mi lesz velunk mindenesetre a lelkunk tovabb el,miutan a test mar elhasznalodott!a lelek elszall,es tovabb el;-)
2010. jan. 19. 12:35
 4/9 anonim válasza:
enis hiszek bennuk mivel hogy eleg sok kelleme kellemetlen tapasztalatom van "veluk" de en mar nem felek. megszoktam. igenis leteznek es tudomasunkra akarjak hozni azt h koztunk vannak. en nep mint nap erzekelem jelenletuket...eleg nehez, neha ilyeszto is de ez van..ez jutott nekunk. regen sokat is foglalkoztam evel akartam is fejleszteni magam de aztan az eletem olyan fordulatot vett h nem volt idom evel foglalkozni. de en szeretem az ilyen kulonleges jelensegeket mert tudom hogy nincs okom a felelemre. az emebrektol joban kell felni mint a lelkektol
2010. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
aha,igen,nem kell f3elni,egyszer viszont mar feltem!Mert regebben egy hazban laktunk parommal egy idos nenivel,akit nagyon szerettem,es halala elotti hetekben az ejjeli szekrenyemben kopogas volt allandoan ,ejjel,meg hajnalban,napkozben sosem,de volt olyan,hogy mar egy ideje kopogott,en meg felpattantam az agybol,es mondtam,hogy mostmar takarodj ki a szobambol!!! Erre abbahagyta a kopogasat!nagyon meglepo volt,aztan 2napig nem jott,es utana megint!a Violet meghalt 87eves volt annyira fiatalos lelku volt nagyon szerettem szegenyt!Halala utan megszunt a kopogas a szekrenyemben!!!irjon aki meg erzekelte a szellemeket :-)
2010. jan. 22. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:
én, mivel még nem láttam szellemet és nem is érzékeltem, nem feltétlenül hiszek bennük, de egyáltalán nem utasítom el a létezésüket, a lélekben pedig nagyon is hiszek, amikor egy emberrel beszélek, mármint úgy igazán, nem nagy társaságban, mert akkor összezavarodok... szóval érzem mindenkinek a hangulatát, nagyon érzékeny vagyok lelkileg is, talán ezért lehet ez.. minden esetre a lélekben hiszek, egy ilyen erős dolog nem halhat meg a testtel együtt.. szóval akár a szellemekben is hihetnék :)
2010. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én mikor a temetőbe megyek "látogatóba", akkor szoktam érezni, mintha valaki(k) néznének.

Fura érzés, nem rossz, csak a tudat furcsa, hogy nyilván nem "élő" ember figyel téged.

Én nagyon nyitott vagyok az ezoterikus és keleti kultúrák által vallott dolgokra, én hiszek a reinkarnációban is stb.

Szerintem sem a halál az élet vége, csak átlépünk egy másik dimenzióba, de elképzelésem nincs, hogy az milyen.

Anno, mikor dédnagyim meghalt, nem tudtam elmenni a temetésére, és amíg el nem mentem a sírjához, kb. fél-egy évig folyton vele álmodtam. Utána megszűnt.

Ezenkívül sajnos 3 gyermekemet vesztettem el (félidős terhesen) 1 éven belül, de én érzem hogy vannak, szoktam beszélni hozzájuk. A történtek után még kb. 1 hónapig voltak fura dolgok a lakásban, de ezek mára megszűntek. Érzem, hogy hallják, amit gondolok, amit mondok és hogy NAGYON SZERETEM ŐKET ÉS TALÁLKOZUNK MÉG, FOGJÁK ADDIG IS EGYMÁS KEZÉT ÉS VIGYÁZZANAK EGYMÁSRA!!!


Higgy, és ne törődj mások véleményével!

2012. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy kicsit későn írok,de most láttam meg a kérdést.

Én hiszek a szellemekben és a lélekben is.

Dédnagymamám halála után nem tudtam elmenni a temetésére,pedig nagyon fontos volt nekem.A temetés estéjén amikor lefeküdtem aludni,megjelent előttem, feketében,ahogy még sosem láttam.Megsimogatta az arcom,úgy ahogy akkor is tette,amikor még élt.Nagyon megijedtem,nem tudtam mi történik.Össze húztam magam az ágyban,sírni kezdtem.Ő még mindig simogatott.Másnap ismét eljött,harmadnap is.De azóta többet nem.Van olyan,hogy teljesen kétségbeesetten hívom,de Ő nem jön.:((

Szinte minden este azt érzem,hogy van (valaki) a házban.Senki nincs természetesen,én viszont rettegek.Nem tudom hogy miért érzem így,de azt hiszem,hogy a dédim szelleme az.://

2012. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ööööööhm... Nagyon hülyének, elmebetegnek, őrültnek fogtok tartani. Én is annak tartom magam..! Bár az előzőek alapján talán megértitek. Félek. A 15 éves unokabátyám öngyilkos lett január 19-én. Azóta folyamatosan érzem, hogy figyel, hogy itt van velem, neki játszom zongorán, miközben mozognak a függönyök, pedig minden ablak csukva van.. Ilyesmi. Az anyukája mesélte, hogy dolgok esnek le a polcról csak úgy, és hasonlók.. De ez szerintem eszméletlenül ijesztő.

Ma például.. Kivettem a spejzból egy doboz almalevet. Becsuktam az ajtót. Bekapcsoltam a tévét, leültem a kanapéra... Majdnem ráültem a macskára, aki a fotelben alszik. A macska a fotelben alszik. Ez fontos. Én leülök, leteszem az almalevet, erre kinyílik a spejzajtó. Befosok, mondom, mi van?! A macskára gyanakszom, de ő a fotelben alszik! Hallom a nyikorgást, amivel lassan kinyílik, és innen pont rá is látok. Láttam, ahogy kinyílik, de nem volt ott semmi, ami kinyitotta volna. Esküszöm... Erre átülök a másik kanapéra, hogy jobban lássam az ajtót. És mozog. MOZOG. Először azt hittem, képzelődöm, mert most keltem és még nemnagyon látok semmit. Csak bámulom az ajtónkat, és esküszöm!!, mozog. Jobbra-balra-jobbra-balra-jobbra-balra. Összehasonlítom a többi, egy helyben álló ajtóval. Tényleg mozog. Huzat? Dehát akkor a többi is mozogna, és csukva van minden. És tényleg SEMMI nem volt ott, ami mozgathatta volna. MI TÖRTÉNT??? Aztán megkérdezem, full remegve, hogy "van itt valaki..?", és MI TÖRTÉNIK?? Abbahagyja a mozgást. Esküszöm, azóta mozdulatlan... Nem viccelek!! NINCS ITTHON SENKI, CSAK ÉN!! TUDJÁTOK, MILYEN EZ??? Mint mikor bezártam kulcsra az ajtót januárban, Peti halála után pár nappal, leültem zongorázni, erre felhívtak rejtett számról, mikor felvettem, letették, aztán kopogtak, és mikor odanéztem a bejárati ajtóra, nem volt ott senki, SENKI, de a kulcsra zárt ajtó TÁRVA-NYITVA volt. És esküszöm, hogy hallottam a kopogást, különben nem megyek oda az ajtóhoz...

Nem tudom ezeket hová tenni. Úgy érzem, totál bekattantam. De ezek nem normális dolgok...

2012. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!