Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek a női vagy férfi...

Nektek a női vagy férfi pszichiáter vált be jobban? Nemet is írjatok légyszi, valamint az okát. Egyébként srác vagyok. :D

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik se.


A pszichológiával legfeljebb az átlagembert lehet kezelni, én viszont egy 300 kérdéses tesztet amiben a válaszok 1/0/-1 értékek adhatók, 10 kategóriában értékelve, meg tudom mondani melyik kérdésre hogyan válaszolva hogyan befolyásolja az értékelésnél a végeredményt, így az egész értelmetlen.

2014. júl. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindenki meg tudja mondani, hogy melyik kérdésre mit kell válaszolni, ha nem akarod hogy betegséget diagnosztizáljanak nálad. De a lényeg az kellene legyen, hogy őszintén válaszolsz. Különben a teszt csak egy módszer a sokból, amivel diagnosztizálnak. Én lány vagyok és férfiak előtt nehezen nyílok meg, így hölgyhöz járok :)
2014. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a pszichiáterem férfi, a pszichológusom nő. A pszichiáteremet azért szeretem, mert ismeri a szakmai-egyetemi dolgaim is, így mindig tudunk miről beszélni. A pszichológusom csak akkor kezel, ha kórházban vagyok. Ugyanazért szeretem, mint a pszichiáterem. Szóval nálam nem a nem a lényeg, hanem az, hogy milyen beszélgetőpartner. Lány vagyok amúgy. :-)
2014. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a pszichiáterem is és a pszichológusom is férfi volt. Nem volt velük bajom, jól elbeszélgettem velük. Tesztet viszont egyik sem töltetett ki velem, csak sokat beszélgettünk és az alapján lett felállítva a diagnózis.


26/F


(Női pszichiáterrel is beszélgettem, nekem annyira nem jött be. Ő kicsit rámenősebb és agresszívabbnak tűnt. Mint egy katonatiszt.)

2014. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!