Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen érzés a borderline?

Milyen érzés a borderline?

Figyelt kérdés
Borderline-osok, ti hogy élitek meg a betegséget, mi okozza a legnagyobb gondot és mi segít nektek?
2010. jan. 6. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem érzem magam betegnek, csak amikor belegondolok némely cselekedetembe. Mióta "diagnosztizáltam" magam, azóta figyelek és próbálok úrrá lenni a dolgon, azt hiszem eléggé sikeresen.


Milyen érzés? Nem jó. Vagy jó? Nem jó...

2010. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Szia! Ajánlom a következő naplóregényt (ha szeretsz olvasni), egy borderline lány írása:

[link]

2010. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még ez is érdekes lehet:

[link]

2010. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Mostanában ez a legújabb divat:(( Ez nem öndiagnózis egy internetes teszt alapján, hanem egy nagyon összetett, komoly betegség, amiről ne akarjátok megtudni hogy milyen valójában, csak azért mert mostanában ez a trendi a csitrik szerint.
2010. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló vagyok. Nem vagyok sem tizenéves, sem csitri és internetes teszteket sem töltöttem ki.


Ellenben majdnem egészen sikerült tönretennem az életem ennek a betegségnek a folyományaként.

2010. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De ha magadnak diagnosztizáltad, akkor azzal is tönkreteheted hogy bebeszéled magadnak hogy ez a betegséged. Ez sajnos nem korfüggő divat:(
2010. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Bár konkrétumokat nem nagyon írtok.

2010. jan. 9. 12:28
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

09:19 : úgy szeretem, mikor vadidegenek ismeretlenül véleményt alkotnak


A kérdezőnek: nem hinném, hogy a kérdésedre tudna bárki definíciót mondani...

2010. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Konkétum: mikor teljesen befordulok, az amúgy is k*rva szar állapotomban, folyton rámtör a bőgés, folyton vagdosnám magam, mert attól valamennyire megnyugszom, őrjöngenék, ilyenkor utálom magam, bár ez alapjárat. Nem tudok nagyon mit írni erre a kérdésre, de egy tuti: iszonyú érzés!!!
2010. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

nagyon rossz érzés, mintha 2 ember élne bennem. Egyik nap mindenkit utálok, máskor meg mindenkit szeretek. Ajánlom figyelmedbe az alábbi filmet (nagyon érdekes!)

címe magyarul: észvesztő

angolul: girl, interrupted

egyébként ez a weboldal is sokat elárul:

www.varoszoba.hu

klikkelj rá, h borderline

link:

[link]

2010. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!