Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha sürgősen el...

Mit tegyek, ha sürgősen el kellene mennem a pszichiáterhez, de anya nem visz el? (vitessem magam kórházba? )

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy utoljára tegnapelôtt este vettem be a gyógyszereket ( floxet + atarax) mert nem akarom szedni mert semmi hatás csak mellékhatás (szuicid késztetés erôsödése, farkasétvágy stb. ) de úgy tûnik elvonási tünet az van. Most egy 2 perce erôs szorongás tört rám, meg remegek. mint. a kocsonya ...ja és tegnap reggel felkeltem azóta nem aludtam.

2014. júl. 2. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? menj el egyedül orvoshoz.
2014. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 de pont ez a baj hogy egyedül nem tudok elmenni ..
2014. júl. 2. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
miért?
2014. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 metalgirl098 válasza:
48%

Mert szüksége van 18 alatt szülőre, egyedül be se jelentkezhet még egy pszichológushoz se, vagyis úgy tudom. Ki írja fel neked ezeket? És anyud végülis miért nem visz el?


Esetleg menj el az iskolapszichológushoz, aki beutalhat, és akkor a szülőnek muszáj elvinnie.

2014. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma elmentem a dokihoz de kiderült hogy már nem dolgozik ott... aki leváltotta, az meg csak augusztus 1-tol lesz ott. Gyerekpszichiáterhez járok, de most elküldtek a felnôtt ambulanciára, el is mentem, de nem fogadtak, azt mondták, menjek el Szegedre, (Makói vagyok, de itt ugye most a gyerekpszichiáter augusztusig nincs) hát ugye hazajöttem. Nem tudom elmenjek -e.

amúgy 1 hónap múlva leszek pont 18,

augusztus 6-án és akkor már hülyeség lenne

arra az 5 napra menni a

Gyerekpszichiáterhez ha utána már 18

leszek. Viszont most kéne beszélni egy

dokival ...nem tom mit tegyek

2014. júl. 3. 14:55
 6/6 A kérdező kommentje:
07.03óta Szegeden vagyok a pszichiátrián, mert végül elmentem, mert azt hittem tényleg megôrülök, és hál'istennek kapok új gyógyszert. Bár, ennek is van mellékhatása....híztam 4 kg-t....:(
2014. júl. 27. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!