Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyűlölöm ha parancsolgatnak...

Gyűlölöm ha parancsolgatnak nekem, még tanács formájában is idegesít, ha nem kértem, hanem magától adták. Mit árul ez el rólam?

Figyelt kérdés
Egy pszichológus szemével, mit jelent ez? Inkább hibázok magamtól, mintsem más mondja meg, hogy merre.
2014. jún. 25. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bár nem vagyok pszichológus, de ennyi információval a birtokomban én úgy képzellek el mint egy idegbeteg idiótát aki mindig felkapja a vizet ha valaki véleményt mer mondani mert te azt hiszed hogy parancsolgat.
2014. jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt tanácsolom, hogy fordulj ezzel pszichológushoz.
2014. jún. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kell robbanásszerű dührohamra gondolni, (bár lehet úgy sikerült leírjam :D) sőt a másik fél is csak annyit kap, hogy "Kösz, de azt teszem, amit én jónak látok.", csak belül elkönyvelem a pillanatot idegesítőnek.
2014. jún. 25. 13:05
 4/5 anonim válasza:
ugyanez vagyok én is :D Ne okoskodjon nekem senki,mert 1.nem érdekel, 2.úgysem figyelek oda, 3.ha szar kedvem van még ki is osztom.
2014. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a hobbim a pszichó, de annyi biztos, hogy nincs baj ezzel :D Valószínűleg az alap személyiségedből jön, és ez mindig is idegesíteni fog. (Ha ez bővebben érdekel, küldj privátot.)

Annyit tehetsz, hogy elmondod ezt azoknak az embereknek, akik gyakran jönnek ilyesmivel, hátha megértik és leállnak, és megpróbálod minél finomabb módon visszautasítani az embereket, hogy ne gázolj az érzéseikbe.


Én is ilyen vagyok. Ritkán igazuk van, "alszom rá egyet", aztán belátom :D

2014. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!