Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem hogy 26évesen...

Úgy érzem hogy 26évesen feladtam az életem. Ti éreztetek ilyet? Mi rázott fel titeket?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy megállt az életem egy szintem. 7éve ugyanott dolgozom 67ezer forintért.nyelvtanulást az első kudarcnál feladtam.

Van rajtam némi felesleg de lusta vagyok ellene tenni. Nincs kitartásom nincs motivációm.

a párommal jól megvagyunk de nem akar gyerekeket. úgy érzem hogy megállt az életem csak vegetálok.


2014. jún. 23. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Enyém is, mióta kijöttem a suliból annó 5 éve. Hiába van 4 szakmám egyikben sem tudok elhelyezkedni, csak a gyári munkára hívnak be.


Ez van ezt kell szeretni! Én már sokszor megpróbáltam változtatni, de nem jött össze. Most már magasról lesz@rom az egészet.

2014. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés. Nem mondhatom, hogy bármi is felrázott volna különösebben, inkább hangulatilag lettem picit pozitívabb.


Ettől függetlenül nem kívánok sokáig élni, remélem kapok egy szívrohamot vagy valamit ami leterít legkésőbb 40-45 évesen. Ha meg nem, az szopás, akkor jön az öregkor meg a betegségek.

2014. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd a dolog pozitív oldalát! 7 éve ugyanott dolgozol? Örülj, hogy van munkád, mert mostanság ez nagy kincs. (Itt az özön munkanélküli). A nyelvtanulás pedig olyan, hogy abszolút nyelvérzék nélküli ember nincs, bárkit lehet fejleszteni. Az meg, hogy van rajtad pár kiló felesleg, nos, sok olyan fiút ismerek, akiknek a molett csajok jönnek be, és sok olyan lányt (többek közt magamat is),akiknek a teltebb fiúk tetszenek. Lehet, hogy így tetszel a párodnak. Nem tudom, te fiú vagy-e vagy lány, de ami a gyerek kérdését illeti, ahhoz viszont valóban két ember kell (normális esetben).
2014. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is megrekedtem. Unom a munkám, amit persze nem hagynék ott, mert más lehetőség még csak kilátásba sincs. A pénz itt is kevés. Elkezdtem egy oktatást, amit fel kellett adnom egyéb okok miatt. Nem tudunk 5 év után összeköltözni a párommal, nincs semmi lehetőség, annyi pénz, annyi bátorság messzebb elmenni. Hozzá van egy komolyabb betegségem, de nem szeretem ezt a szót, ami ellehetetlenít. Nem marad életem, nem tudok sehova menni, elviszi a keresetem felét, és teljesen depressziós lettem. Úgyhogy megértelek. :(
2014. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is ezt érzem. Most dobott a pasim. Közmunkán vagyok. Diplomával.. És van egy betegségem is.. Király.
2014. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Kb az ország 85%-a így él.Köszönjük viktor! Én most azon gondolkozom elhagyom az országot,itt nincs más út csak lefelé a gödör aljára.Ez nem élet,csak vegetálás.Annyi fizetést kapsz,ami megélni kevés de éhen halni sok.Ma voltam a munkaügyiben.Kb. 30-40 18-20 éves fiatal állt sorba.Gondolom érettségi után vannak...
2014. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kálmán Réka14 ***** válasza:
Én is voltam hasonló állapotban, és sokáig keveregtem a problémáim körül, amíg el nem kezdtem családállítással foglalkozni, ez nagyon sokat segített.
2014. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem érzek magamba erőt illetve motivációt hogy változtassak. Akárhányszor megpróbáltam mindig kudarc és sikertelenség a vége.
2014. jún. 23. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Hasonlóan érzem magam (azzal a különbséggel, hogy jól mennek a nyelvek. Párom viszont nincs). Engem annak a tudata készít ki, hogy nem szerzek csajt. Vágyom arra a bizonyos rózsaszín ködre, a viszonzott szerelemre (merthogy ilyenben 22 év alatt még nemigen volt részem), a szexuális élményekre, de valahogy nem igazán tudok benne hinni, hogy mindez megvalósulhat. Hiába vágytam rá sok-sok éven át, eddig mindig "elkerült". A lányok, úgy látom, jól megvannak nélkülem.

A tanulással is hasonlóan érzek: tök jó képességeim vannak, de nem használom ki őket. Tanulhatnék egy elismert külföldi egyetemen, de "nincs kedvem". Annak a tudata, hogy nem élem meg a szexualitást, nem voltak lányok az életemben, valahogy elveszi a kedvem és háttérbe szorítja a tanulást.

2014. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!