Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül le tudom küzdeni a...

Egyedül le tudom küzdeni a fóbiámat? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Félek a gilisztáktól,nem olyan sólyosan hogy nem merek rájik lépni vagy ilyesmik,de azért undorodok tőlük és ezt az olyan ismerőseim akik nem igazán kedvelnek néha kihasználják és heccelnek vele.El szeretném érni hogy meg merjem fogni a gilisztát és ezáltal megmutassam a célszemélynek hogy már nem félek.Egyszer elmentem az iskola pszichológusához és adott útmutatást hogy fokozatosan kell leküzdjem a félelmem,Erről mia véleményetek?Forduljak még pszichológushoz? :) Köszi a válaszokat előre is!

2014. máj. 30. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Máskor ne mondd el senkinek hogy félsz tölük. Akkor nem élnek vissza vele. egyébként én sme fognám meg ahogy semmilyen bogarat vagy rovart sem. nem félek tölük hanme undorodok tőlük. De mondjuk ez egyáltalán nem azavar a hétköznapi életemben. Minek fogdosnám. Hamarosan majd ha felnösz nem fognak ilyennel heccelni.
2014. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fóbiával küzdeni közel reménytelen. A szakszerű megoldás nagyon gyors lehet. Ismerd meg a mechanizmusát:

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2014. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!